Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-03-07, 23:04   #181
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: A.C.S Anonymous Motorsport Romania

Salut. O sa incerc sa-ti explic eu putin mai clar. In afara de permis de conducere si masina modificata (exterior, interior, sound sau performanta) trebuie sa mai indeplinesti o conditie foarte importanta. Sa fi propus de unul din membrii deja existenti.

PS: Cand te duci sa te angajezi undeva prezinti un CV nu doar spui ca vrei sa te angajezi si gata.
PPS: Daca vrei sa-ti prezinti masina nu ne pui sa cautam VW Bora modificate pe sectiunea "Masina mea". Daca ti-e lene sa scrii sau e prea mult de scris macar dai un link.
CeReS is offline  
Old 19-03-07, 09:08   #182
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: A.C.S Anonymous Motorsport Romania

Quote:
Originally Posted by CeReS View Post
Salut. O sa incerc sa-ti explic eu putin mai clar. In afara de permis de conducere si masina modificata (exterior, interior, sound sau performanta) trebuie sa mai indeplinesti o conditie foarte importanta. Sa fi propus de unul din membrii deja existenti.

PS: Cand te duci sa te angajezi undeva prezinti un CV nu doar spui ca vrei sa te angajezi si gata.
PPS: Daca vrei sa-ti prezinti masina nu ne pui sa cautam VW Bora modificate pe sectiunea "Masina mea". Daca ti-e lene sa scrii sau e prea mult de scris macar dai un link.
ok deci numele meu este naca nicolae viorel sunt din fetesti ialomita am 24 de ani permis de conducere de 6 ani si ceva,sunt absolventul unei facultati de drept si a unei scoli postliceale, ,si imi doresc f mult sa intru si eu intrun club cel mai apropiat de mine si accesibil consider ca este anonymous motor sport.masina mea este un vw bora din 2000 cu motor 2.o benzina de culoare negru perlefekt.la el sunt modificate urmatoarele:jante RH 17' cu 8,5j fatza 10 j spate cu cauciucuri michelin sp sport fatza 215 45 si apate 235 40,suspensie h&r,folie omologata rar toate 4 gemurile negru complet,capace oglinz si manere usi nichelate,tapiterie piele custom,plafoniera passat w8,pedale si foot rest de tt,cotiera,la motor pompa aer suplimentara vr6,filtru green in carcasa originala si CHIP masina avand acum putin peste 130 de cai.ce urmeaza:la exteriorlasticurile de sub spoiler cele de plastic mat negru fatza spate si pragurile de la jetta gli(model american),triple de gli sau unele after market pe fond negru,grila masca fatza fara semnul vw,interior cadrane cromate in bord,la cutia de viteze un short shifter.toate ce urmeaza sunt fie comandate fie sunt in cautare.masina are din fabrica:scaune tip recaro cu reglaj lombar pe inaltime si adancime,sasiu sport,volan sport piele vw in 3 spitze maneta si schimbator piele,oglinzi heliomate,senzori lumini si ploaie,climatronik cass,cdplayer si magazie originala vw,cotiera spate cea fatza am puso eu,poate mai ar fi cateva dar leam omis sau numi aduc aminte a si neaparat o polishare.mersi mult mai mult de atat numai stiu ce sa mai spun despre mine sau masina.acum ramane alegerea vostra
naka66vio is offline  
Old 20-03-07, 00:08   #183
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: A.C.S Anonymous Motorsport Romania

naka66vio ti-am dat un pm
CeReS is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -