Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-08, 01:11   #46
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Si pentru domnu Cristi cu ford focusu care a cerut grila fata, daca nu ati primit mesajul privat va las aici ceva:
Domnul meu, vam gasit o grila mult mai eftina, care puteam sa o gasesc si atunci dar din cauza oboselei am dat de una pt Ford Focus modelul mai nou.
Grila dumneavoastra am gasit-o la pretul de 65 euro, cu tot cu transport, ear transportul al puteti plati dupa o saptamana respectiv pana in jumatatea celei dea doua saptamani.
Imi cer scuze pt greseala facuta precedent. Astept un mesaj privat indiferent daca doriti sau nu sa o cumparati. O seara frumoasa in continuare,
Mai dau odata,ca sa fie pe o pagina noua sa fie mai vizibil anutul :d
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:37   #47
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Cei care au observat preturi mari ( exagerate) sunt rugati sa imi prezinte produsele ca sa pot rezolva problema. Deoarece sunt foarte multe produse si lucram cu o gramada de furnizori din ( Austria si Germani) si nu pot singur sa rezolv aceasta problema, . Daca doriti sa cumparati ceva, lasati-mi o lista cu produse si va raspund cu o oferta, se pot face si reduceri de pret fata de produsele de pe site . Iar daca nu gasiti ceva, intrebati-ma si va raspund,Multumesc, si astept sa ma informati asupra produselor care vi sau parut ca au preturi " exagerate"
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 19:50   #48
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Vad ca aici nu mai posteaza nimeni nu?
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 10-04-08, 23:02   #49
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

hmm.....nu
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 21:33   #50
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Ce trist chiar miat rupt inima in 2 daca nu mai postati aici, eee sunt si interesati, ce sa faci se mai intampla, chiar mam flausat ca o sosetuta, )))
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 21:45   #51
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Ce trist chiar miat rupt inima in 2 daca nu mai postati aici, eee sunt si interesati, ce sa faci se mai intampla, chiar mam flausat ca o sosetuta, )))
Pai daca nu faci si tu niste oferte,reduceri si alte alea cum sa fie interesata lumea??????
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 22:08   #52
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Pai daca nu faci si tu niste oferte,reduceri si alte alea cum sa fie interesata lumea??????
Aici ai dreptate, o sa pun niste oferte de spoilere si praguri
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 14:55   #53
marian_sro

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 558
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

vezi ca nu iti merge site-ul.am incercat cu opera si ie.
marian_sro is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 15:08   #54
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Ce trist chiar miat rupt inima in 2 daca nu mai postati aici, eee sunt si interesati, ce sa faci se mai intampla, chiar mam flausat ca o sosetuta, )))
Cu atitudine si posturi de genu asta nu faci decat sa iti indepartezi clientii ...am tot citit pana acum thread-ul si nu mi se pare ok ce faci ...dar na e afacerea voastra ...voi stiti
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 17:34   #55
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

ai foarte mare dreptate.... dar na ...dak asa crede el ...k isi face publicitate...se inseala
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 20:04   #56
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by marian_sro View Post
vezi ca nu iti merge site-ul.am incercat cu opera si ie.
Este activ dinou, a fost facuta optimizare eri si de asta nu a mers, daca doresti ceva, sau altceva care nu gasesti pe site id meu de mess este eleron_tuning, la unele produse poti avea reduceri, depinde ce vrei si ce cantitate ei.
Facem si colaborari
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 21:32   #57
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Cu atitudine si posturi de genu asta nu faci decat sa iti indepartezi clientii ...am tot citit pana acum thread-ul si nu mi se pare ok ce faci ...dar na e afacerea voastra ...voi stiti
Da asta asa e da si eu am fost luat umpic peste picior de unele persoane sau cel putin mi sa-u facut reprosuri de pret si asta e printre lucrurile care ma deranjeaza cel mai mult, pentru ca stiu cate nopti am pierdut ca sa pot sa pun produsele in el, ca nu avem 10 produse, avem peste 20000 si inca mai avem de adaugat inca 50000 de produse el putin, si asta nu e usor, si altii fac comentarii urate din spatele monitorului si stau si joaca counter stricke toata ziua si nu muncesc, bn nu ma refer la cineva anume in general...vreau sa subliniez ca unii posteaza pe forum foarte usor si nu se gandesc si la munca altora. Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva mai sus.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 21:45   #58
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Nepoate nu vreau sa fiu rau , sunt cu cativa ani mai mare ca tine , nu ma joc counter strike sau mai stiu eu ce anume , am inceput sa creez siteuri si multe altele de prin 98-99' , asa ca nu vad rostul sa te plangi aici ca pierzi nopti bagand produse pe site ! Daca vrei clienteala la ,magazinul' tau , trebuie sa ai un anume mod de exprimare, daca un taran iti vorbesc cu ma cu ba, tu trebuie sa dai dovada de o educatie , de o exprimare cat mai placuta, si il ei cu dumneavoastra cu dumitale, ii spui ce anume piese ai , ce le poti oferi, ce le poti aduce , etc. nu te ei in gura cu ei, ca ti au zis ca ai preturi mari, pentru inceput nu umfla preturile produselor , lasa le la un pret acceptabil sa iti aduca si un anume profit, iar lumea sa fie multumita
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 22:01   #59
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Nepoate nu vreau sa fiu rau , sunt cu cativa ani mai mare ca tine , nu ma joc counter strike sau mai stiu eu ce anume , am inceput sa creez siteuri si multe altele de prin 98-99' , asa ca nu vad rostul sa te plangi aici ca pierzi nopti bagand produse pe site ! Daca vrei clienteala la ,magazinul' tau , trebuie sa ai un anume mod de exprimare, daca un taran iti vorbesc cu ma cu ba, tu trebuie sa dai dovada de o educatie , de o exprimare cat mai placuta, si il ei cu dumneavoastra cu dumitale, ii spui ce anume piese ai , ce le poti oferi, ce le poti aduce , etc. nu te ei in gura cu ei, ca ti au zis ca ai preturi mari, pentru inceput nu umfla preturile produselor , lasa le la un pret acceptabil sa iti aduca si un anume profit, iar lumea sa fie multumita
Omule ai dreptate in mare parte da stii f bn cat e de munca la un site de genu asta nu? si ca sa ati spuna lumea ca ai preturi mari....nu prea e frumos...imi fine...daca vrea cineva sa ma ajute sa imi spuna produsele care i se par ca au preturi mari, si se discuta, Si oferte am destule..daca intereseaza pe cineva ceva, sa imi spuna si al servesc...deocamdata nu am cum sa micsorez preturile ca imi face optimizarea si dureaza umpic...
In cateva zile o sa vin si cu o ofeta de spoilere si praguri....la preturi super....
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 15-04-08, 23:26   #60
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

eleron ...poate stii cum e cu afacerile ...poate ca nu ....dar tot iti zic .... la inceput ...pana incepi sa ai un nr mai mare de clienti ...nu vei avea profit... la inceput ..trebuie sa vezi cum is preturile la altii ....sa te uiti pe site-urile lor ...sa faci o cercetare de piata si sa-ti faci un plan . Dar dak tu incepi o afacere cu preturi ridicate ... foarte greu vei avea profit. Nu o lua in nume de rau ...nu am nimic personal cu tine .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -