Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-08, 10:49   #31
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

sunt convins ca nu stiati cu cine vorbiti atunci cand v-ati inflacarat asa...multumesc pentru oferta facuta , sunteti de treaba! Eu nu am incercat sa fiu ironic , am incercat sa va dau un sfat in cunostiinta de cauza. Chill out!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 15:15   #32
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
baieti , ma intereseaza si pe mine o grila fata pt ford focus... astept un pret... ms anticipat !!1
Avem un model la 95 euro cu tot cu transport... e modelu asta .... alceva nu avem deocamdata...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	7306110022_B01.jpg
Views:	70
Size:	82.8 KB
ID:	503968  
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 17:40   #33
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

pozele ...la ei pe site cred ca www.horguemtuning.ro...spun asta pt ca eu am de la ei pragurile si cu eleronul spate si pareau cunoscute pozele
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 20:11   #34
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
pozele ...la ei pe site cred ca www.horguemtuning.ro...spun asta pt ca eu am de la ei pragurile si cu eleronul spate si pareau cunoscute pozele
Dupa cum am mai spus iau ceva de la ei, dar ce vezi la partea " Alte oferte Tuning" e de la ei atat restu iau de la altii, vezi ca ti-am dat un mesaj privat Dane si te rog ceva.... Si nu cred ca am preturi exagerate nu? Ca altii asa ziceau...parerea mea...tinand cont ca cel putin la preturile care le am la sectiunea " Alte oferte Tuning" este inclus transportul zic ca as destul de bune preturile. Imi fine. Avem si cataloage tiparite daca va intereseaza ceva.
Si pe langa ce nu este pe site mai putem aduce si alte produse
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 15:21   #35
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Nu mai posteaza nimeni aici?
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 20:45   #36
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Am cautat ceva piese de ,tuning' care ma interesau le am gasit , dar pretul lor este mai mare fata de alte siteuri ...
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 23:43   #37
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Am cautat ceva piese de ,tuning' care ma interesau le am gasit , dar pretul lor este mai mare fata de alte siteuri ...
Ia zi ce ai gasit? Acest trend este facut pentru comenzi nu pentru pareri privind preturile Nu ma refer la tine neaparat ce in general.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 10:46   #38
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Nu sunt miop sa scri atat de mare ! Esti atat de rau incat mai ai nitel si ne musti, se scrie corct Thread nu Trend , in fine cautam un filtru de aer si alte cateva piese ... dar cum preturile sunt mai mare fata de alte firme ....... rog un moderator sa imi stearga posturile din acest thread
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 13:02   #39
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Nu sunt miop sa scri atat de mare ! Esti atat de rau incat mai ai nitel si ne musti, se scrie corct Thread nu Trend , in fine cautam un filtru de aer si alte cateva piese ... dar cum preturile sunt mai mare fata de alte firme ....... rog un moderator sa imi stearga posturile din acest thread

Domnul meu, la mine e inclus si si transportu si taxele vamale..ca tot ce vezi la mine e adus din germania si austria...si in primu rand eu nu ma bazez pe piatra neamt....ce pe toata tara.....ca in piatra nu prea am cui vinde...cai orasu mic. In al doilea rand saptamana viitoare ajung deja o pereche de spoilere, un eleron si pragurile pt un twingo + pleoape....si omu mia zis ca a cautat pe multe siteuri si na gasit mai eftin...deci mai sunt si oameni...si pt ca e din piatra ai fac si montaju in pretu ala
si deja am o cerere de colaborare cu un service auto din bacau. Deci daca te intrebai de ce e asa mare pretul,acum ai aflat si raspunsul si zic ca e destul de bine pt ca ofer: montaj, transport + taxe vamale nu? Daca ti se pare mult si acuma dupa ce ai aflat si ultimile detalii, care recunosc ca trebuia sa va informez de la inceput, imi pare rau sa va spun ca mai eftin de atat nu exista, sau exista si va icarca la transport+taxe vamale si montaj,
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 00:58   #40
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

ma....in caz k nu ti-ai dat seama .... multa lume iti spune ca ai preturi ridicate ... dar na ..e afacerea ta ..si faci ce vrei
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:38   #41
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
ma....in caz k nu ti-ai dat seama .... multa lume iti spune ca ai preturi ridicate ... dar na ..e afacerea ta ..si faci ce vrei
Ma sincer daca avem preturi exagerate nu aveam o cerere de colaborare pt un service din Bacau nu? Parerea mea....si inafara de cativa care au crezut ca vreau sa fac concurenta cu iei nu mia spus nimeni...decat vreo 2-3 persoane care au vrut sa eie nus ce accesorii. Da in banii aia ca sa cuprinda si monatj + transport...eu cred ca nu ofera nimeni asa ceva decat la ce trece peste o anumita suma ati ofera transportu.Si asta vine cam la ce trece peste 500 de lei...eu zic ca am preturi destul de bune...pt ca ofer si trasport + montaj daca esti din piatra,daca nu beneficiezi numai de traspot.Asta e parerea mea acuma ramane sub aprecierea voastra....Si cei care as baeti finuti...ma refer la cei din Piatra Neamt...au si unele reduceri....ce care nu....asta e. Ca de exemplu ca sa faci un webshop la nivelul nostru, nu e asa usor. Si e foarte multa munca....bn ca nu ma bazez prea mult pe Piatra Neamt ca orasu e f mic si nu prea cumpara lumea...da in tara....si ma mai repet pt. ultima data....Ca sa ai o cerere de colaborare pt un service indiferent din ce oras e...totusi e ceva..si mai ales dupa cateva zile.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:42   #42
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

.... iti urez bafta in continuare si spor la vanzari ....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:46   #43
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Si pentru domnu Cristi cu ford focusu care a cerut grila fata, daca nu ati primit mesajul privat va las aici ceva:
Domnul meu, vam gasit o grila mult mai eftina, care puteam sa o gasesc si atunci dar din cauza oboselei am dat de una pt Ford Focus modelul mai nou.
Grila dumneavoastra am gasit-o la pretul de 65 euro, cu tot cu transport, ear transportul al puteti plati dupa o saptamana respectiv pana in jumatatea celei dea doua saptamani.
Imi cer scuze pt greseala facuta precedent. Astept un mesaj privat indiferent daca doriti sau nu sa o cumparati. O seara frumoasa in continuare,
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:49   #44
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
.... iti urez bafta in continuare si spor la vanzari ....
Ms Stefane chiar daca ai zis-o ironic sau nu...
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 02:05   #45
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

nu e nici o ironie ... ....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -