Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-08, 22:17   #16
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by johnson View Post
Critica e binevenita pt cine stie sa aprecieze, am inteles si greseala , e ok.
Am apreciat critica si sper ca ai observat ce am spus despre preturi...tre sa umblu la server la site ca nu ami transforma din RONI an usd sau euro, imi pune doar simbolurile si pastreaza pretul nul modifica de asta creca ti sa-u parut mari ca de exemplu la 80roni lasa 80 si pune semnu $ sau euro ...nustiu...astept parerea ta privind preturile tinand cont de faptul ca lucrezi de mai mult timp in domeniu.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 15:39   #17
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Sustin cele afirmate de johnson...aveti preturi foarte mari la toate produsele! Nu vreau sa va dezamagesc , acum ca sunteti la inceput , insa ar fi trebuit sa consultati si preturile ''concurentei'' din oras! Mult succes!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:01   #18
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by yona_expert View Post
Sustin cele afirmate de johnson...aveti preturi foarte mari la toate produsele! Nu vreau sa va dezamagesc , acum ca sunteti la inceput , insa ar fi trebuit sa consultati si preturile ''concurentei'' din oras! Mult succes!
Priveste preturile in lei, ca am avut niste probleme cu serveru in ultimu timp. Intai uitate cu atentie la site si dupaia fa o afirmatie de genu asta ca nusi are rostu . Intra dinou pe site ca sa remediat probleme cu preturile si zimi acum parerea ta.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:06   #19
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Ok...cum zici tu! M-am uitat chiar acum si tot preturi mari aveti! Cred ca sunt in cunostiinta de cauza , nu crezi? Nu o sa mai comentez preturile voastre , asa ca va urez inca odata mult succes!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:08   #20
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

mai lasati din preturi .... k nu faceti concurenta asa .....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:31   #21
dangti16v
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
dangti16v's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 506
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

pozele cu produsele si produsele cred ca sunt a celor de la horguem tuning din oradea
parerea mea!
dangti16v is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:52   #22
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default

Quote:
Originally Posted by dangti16v View Post
pozele cu produsele si produsele cred ca sunt a celor de la horguem tuning din oradea
parerea mea!
Luam si de la ei produse da putine, unde ai vazut poze cu produse de la ei? la ce sectiune?

DOMNULE yona_expert ne permitem prin prezenta sa va aducem la cunostinta urmatoarele:
1.Nu ne adresam clientilor din Piatra Neamt .
2.In piatra neamt nu avem concurenta deoarece nou nu suntem un magazin la partierul unui imobil , intr-un spatiu inchiriat cu adaosuri dupa cum bate vantul.Noi suntem o firma certificata ISO 9001 pe activitati de comert electronic si o facem la nivel national.
3.Concurenta din Piatra sa fie sanatoasa si daca doriti neaparat domnule yona_expert va pot da exemple de asa zisa concurenta pe care o invocati si va pot arata adaosuri la ei de 800% adaosuri care nu reprezinta o componenta a activitatii de comertz ci un element de viol financiar asupra clientului.
4.Domnule yona_expert va multumim pentru grija pe care o purtati afacerii cu tuningcomert.ro si va respecatam pe deplin parerea dumneavoastra.
5.Daca doriti datine public numele si datele firmei dumneavoastre si promit solemn ca am sa pun un baner pe siteul www.tuningcomert.ro in care voi scrie FIRMA XXXXX REPREZENTATA DE DOMNUL XXXXXXX S-A LAUDAT CA ADUCE MAI IEFTIN DECAT NOI in cazul in care se va dovedi contrarul va veti face de ras iar in cazul in care vindeti mai ieftin va facem reclama .
In speranta ca nu s-a ofensat domnul yona_expert i doresc o seara placuta si bafta maxima in afaceri .

si inca ceva domnule yona-expert felicitari pt site arata frumos si se misca frumos ramane valabila oferta cu banerul de pe siteul tuningcomert.ro ...si cu toata sinceritatea succes in afaceri

si sa imi ziceti si mie cineva care e yona-expert ) ca eu nu stiu ) spre rusinea mea )

Last edited by Ali_ump; 04-04-08 at 10:49.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:56   #23
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by yona_expert View Post
Ok...cum zici tu! M-am uitat chiar acum si tot preturi mari aveti! Cred ca sunt in cunostiinta de cauza , nu crezi? Nu o sa mai comentez preturile voastre , asa ca va urez inca odata mult succes!
Daca u ai magazinu ala de vis-a-vis de BCR pot spune ca aveti preturi mai mari ca ale noastre. La noi preturile nu au adaos mai mare de 20% da la voi depaseste procentu asta asa ca....
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 16:57   #24
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Sa Remediat Problema Preturilo...VA Astept Cu Comenzi.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 17:23   #25
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Daca u ai magazinu ala de vis-a-vis de BCR pot spune ca aveti preturi mai mari ca ale noastre. La noi preturile nu au adaos mai mare de 20% da la voi depaseste procentu asta asa ca....
Imi pare rau sa te dezamagesc...sunteti cu mult peste preturile mele la produsele pe care le comercializez! Mai documenteaza-te!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 19:42   #26
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by yona_expert View Post
Imi pare rau sa te dezamagesc...sunteti cu mult peste preturile mele la produsele pe care le comercializez! Mai documenteaza-te!
La ce pret imi aduci un set de sisteme lambo doors? Daca aduci bine-n teles
P.S: Nam ce concurenta sa fac cu tine ca u vinzi in strada si eu pe net.

Last edited by eleeron; 03-04-08 at 19:45.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 20:04   #27
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
La ce pret imi aduci un set de sisteme lambo doors? Daca aduci bine-n teles
P.S: Nam ce concurenta sa fac cu tine ca u vinzi in strada si eu pe net.
Iar trebuie sa te dezmagesc...am online shop cu mult inainte de a-l deschide pe al vostru! Poti sa verifici si preturile sa te lamuresti! Gata , promit sa nu mai postez aici!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 22:24   #28
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
si sa imi ziceti si mie cineva care e yona-expert ) ca eu nu stiu ) spre rusinea mea )
Mise pare ca e domnul Narcis cu BMW seria 7

Scuze seria 5

Last edited by Ali_ump; 04-04-08 at 10:46.
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 08:10   #29
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

baieti , ma intereseaza si pe mine o grila fata pt ford focus... astept un pret... ms anticipat !!1
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 09:33   #30
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: Nou am deschis webshop-ul TuningComert

AAAA da gata mam lamurit cine e domnu :d da e baiat de treaba ma speriasem ca e altcineva care stiu eu sigur ca vinde cu adaosuri de 800 % ) da e baiat bun si stiu si eu cateva preturi la cateva produse de la el care sunt super ok oricum nu suntem concurenta .....noi ne adresam altor clienti ...dar vorba e vorba ......daca vrea baner la noi pe site ...cuvantul e cuvant .....astept cererea
GHICI is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -