Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 28-03-08, 11:13   #76
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: VW Passat

Hai Aline cu prezentarea aia ...si mai pune poze cu proiectul in lucru
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 02-04-08, 20:36   #77
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

1.Stefan incearca sa iti concentrezi ideile intr-un singur post (ai pus 4 post-uri consecutive,fiecare continand cate o propozitie/fraza)
2.Chiar ar fi cazul sa se potoleasca toata lumea !!


Chiar daca nu am o functie speciala in cadrul forumului,rog ca post-urile urmatoare
sa se refere STRICT la masina !!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 15:47   #78
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

aici a fost greseala mea ....imi cer scuze .....( scz de offtopic)
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 10:41   #79
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: VW Passat

V-ati linistit? Boon...Acuma ca sa lamuresc ce am vrut sa zic ...pt intelesul domnului de la Roman...acela cu camera de copii.
Masina a fost 'terminata' intr-un timp record ...cu extrem de multa MUNCA... la proiect a participat inclusiv sefule service-ului ...o noapte intreaga ( asta ca sa iti faci o ideee cam cat de important era ca masina sa fie gata si sa ajunga la Buc ...mai mult pt satisfactia noastra personala ca putem reprezenta Neamtul).
A ajuns cu ea la Bucuresti Sambata seara ....la prezentare ...dupa multe nopti nedormite si zile de munca asiduua. Unde voiam sa ajung e ca toti cei care am participat la proiect stim ca ceea ce vezi tu din afara ....culoare interiorului difera de a exteriorului este pt ca nu a mai fost timp ...si s-au facut compromisuri la vopsea ...ea normal trebuia sa fie un portocaliu ca si in interior ...dar a iesit altceva si asa a ramas. Daca vrei detalii intai intreaba si apoi apuca-te de comentat pe forum in necunostinta de cauza!!! Pot continua si am sa o fac daca vrei! Daca nu mai aveti intrebari ...nu vreau sa mai aud discutii de genu ...ca pe ultimele 2 pagini!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 10:57   #80
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Wink Re: VW Passat

bravo alin ...chiar trebuia sa iei atitudine!!! Multa lume nu stie cum se face o masina ... cumpara "neoane" le pun indreptate spre un cd'player si au facut tuning !!!Discutiile care au aparut chiar nu isi aveau rostul . Masina lui Dan arata mult mai bine in realitate decat in poze . Eu sincer nu mi'as putea permite sa comentez despre masina unui om care pana acum a vazut si facut mai mult tuning decat mine , un om care a bagat intr'o masina tot atat cat valoreaza aceasta masina stok , poate chiar mai mult !! Inteleg ca uneori trebuie sa accepti si critica , dar ce a facut acest domnisor a fost de'a dreptu absurd . Inchei aici chiar daca as putea sa spun mai multe dar nu vreau sa apara iar discutii !! Iar pe Dan il felicit inca odata pt banii bagati in masina si pt ceea ce a iesit din aceasta masina !!
__________________
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 11:12   #81
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

acuma cred ca v-ati potolit...morpheus a recunoscut ca la pct 4 a facut o gluma,si in rest,is parerile lui,fara sa "faca misto".Si pt asta nu cred ca ar trebui sa va legati de masina lui (pui un neon langa cd-player si faci tuning)
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 11:15   #82
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: VW Passat

Nici macar nu i-am vazut masina in realitate ...si Khristy nici atat nua re de unde sa stie ...deci nu a facut referire la el ...a zis in general! gata lasam...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 12:31   #83
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: VW Passat

Quote:
Originally Posted by ND-04-SPD View Post
acuma cred ca v-ati potolit...morpheus a recunoscut ca la pct 4 a facut o gluma,si in rest,is parerile lui,fara sa "faca misto".Si pt asta nu cred ca ar trebui sa va legati de masina lui (pui un neon langa cd-player si faci tuning)
ia sa iti vezi tu d treaba ta si lasa'ma pe mine sa vb ce vreau !!!
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 13:15   #84
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

nu trebuie sa ii vedeti masina in realitate,ca are thread cu masina lui,si khristy,nu fi fata...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 13:38   #85
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: VW Passat

Da nici nu vreau sa o vad ...nu asta e ideea....hai sa incheiem nu vrei?
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 13:46   #86
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

acum nu de alta,da' defapt de ce v-ati luat tu & cristi de mine,nu cumva pt ca va spuneam sa va potoliti ?? asa,ca fapt divers,de cate ori am spus sa ne potolim ??
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 13:50   #87
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: VW Passat

eu nuj de ce discutiile astea trebuiesc facute pe threadu asta... doar asa sa aiba threadu multe pagini? ..haide`ti sa nu mai fim asa rautaciosi..asta e ...opinia fiecaruia fie ca e ea pro..si acceptata...sau impotriva si neacceptata sau acceptata....
trebuie apreciata munca depusa de oamenii astia la masina asta si in special faptu k s`a investit atat de mult in modificarea acestei masini... haide`ti sa incheiem odat si pt totdeauna discutiile astea rautacioase... macar aici pe threadu asta...
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 13:50   #88
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: VW Passat

Da nu ti-am adresat nici un post tie din cate imi amintesc ..decat ultimele acum.
Ca o concluzie ...masina va intra intr-un proces de retusare in viitorul apropiat ...poate va veni o noua vopsea ...oricum se va retusa fiecare detaliu in parte ...care nu a iesit bine ...din diferite motive si asta e un lucru bun!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 14:05   #89
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: VW Passat

Quote:
Originally Posted by ND-04-SPD View Post
nu trebuie sa ii vedeti masina in realitate,ca are thread cu masina lui,si khristy,nu fi fata...

Mare noroc ai ca nu esti din Piatra...
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 14:28   #90
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: VW Passat

khristy,bine ca esti rau in fata calculatorului,pun pariu ca in realitate esti vre-un desen animat...
eMH is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -