Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-01-09, 22:53   #541
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Roman

Cel mai bine ar fi sa se faca niste intalniri saptamanale inainte de aia din vara. Dar intr-adevar ar fi bine sa se faca "the big one" chiar mai devreme....ca mai sunt 6 luni pana la vara. Ce facem...asteptam italienii? Eu deocamdata nu fac nici o miscare ca n-am masina...la vara o sa am...dar tot nu cred ca ar fi normal sa nu se faca nimic pana la vara.
Prin primavara zic eu ar fi ok...sa vina si oameni din piatra, bacau, iasi...si oraselele astea de pe langa noi. Cand o sa vada romascanii ca se poate si la nivel mai mare o sa inceapa sa se stranga.
Ar fi o idee buna sa se organizeze o cursa de accelerare in centru...ca astia oricum inchid centrul pentru orice porcarie de spectacol. S-ar strange oamenii la liniute ca la paine calda.
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline  
Old 22-01-09, 22:53   #542
BobG

Stage 2
 
BobG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 43
Default Re: Roman

Citez : " De ce imi scrii numele meu si detalii despre masinile mele si le faci publice fara acordul meu??? si de ce aberezi si scrii informatii eronate de alte masini ?? oricum k eu nu particip la joaca de copii.Mentionez nu am postat eu forum k mi s pare o prostie,am rugat pe altcineva sa o faca". semnat posesorul de subaru
BobG is offline  
Old 22-01-09, 22:55   #543
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

ha ha ))
scturoag is offline  
Old 22-01-09, 23:00   #544
andrei_400
Dacia Driver

Stage 4
 
andrei_400's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 182
Member of:
[DACIA]
Default Re: Roman

Decat sa stam aici si sa discutam la nesfarsit despre ce are ala , ce-a facut ala ,pe banii cui s.am.d , mai bn am incepe sa ne intalnim undeva saptamanal si sa incepem sa ne miscam cumva.Poate asa o sa fim si bagati in seama de " aia mai mari " carora deocamdata forumul li se pare o prostie.
andrei_400 is offline  
Old 22-01-09, 23:16   #545
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Auzi Bobby ... faci cumva parte din organizare si nu stim noi ?!? daca avem nevoie de tine o sa te anuntzam , pana atunci sty chill.
scturoag is offline  
Old 22-01-09, 23:17   #546
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

)) lol
VladM is offline  
Old 22-01-09, 23:18   #547
BobG

Stage 2
 
BobG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 43
Default Re: Roman

lol....gata fratilor.... nu caut anturaj cu voi...descurcati-va....over & out...
BobG is offline  
Old 22-01-09, 23:18   #548
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Roman

) rad de 15 minute..la ce vb unii p aici.. fratilor si la noi in piatra s`a inceput cu intalniri la care participau oameni de la pieton..bicicleta..dacie oltcit si masini care nu aveau tuning... tuning in tara asta au putine in adev sens al cuvantului asa ca nu gasiti scuze de genu k ce ai ..un spoiler ..jante si folie p geam... !pana se ajunge la tuning dureaza ...
daca faceti intalniri saptamanale..si 2-3 daca va duceti...si lumea deja o sa vina singura ca o sa vada ca in aceasi zi la aceasi ora va adunati ...un grup..si din curiozitate o sa se trez vreounu sa zica ..ba fratilor ce faceti voi aici...

nu sariti asa unii la altii cu discutii de genu "da ce tuning vezi u in roman" ca nu`si are rostu...serios..
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline  
Old 22-01-09, 23:23   #549
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
) rad de 15 minute..la ce vb unii p aici.. fratilor si la noi in piatra s`a inceput cu intalniri la care participau oameni de la pieton..bicicleta..dacie oltcit si masini care nu aveau tuning... tuning in tara asta au putine in adev sens al cuvantului asa ca nu gasiti scuze de genu k ce ai ..un spoiler ..jante si folie p geam... !pana se ajunge la tuning dureaza ...
daca faceti intalniri saptamanale..si 2-3 daca va duceti...si lumea deja o sa vina singura ca o sa vada ca in aceasi zi la aceasi ora va adunati ...un grup..si din curiozitate o sa se trez vreounu sa zica ..ba fratilor ce faceti voi aici...

nu sariti asa unii la altii cu discutii de genu "da ce tuning vezi u in roman" ca nu`si are rostu...serios..
Uite o persoana care stie despre ce vorbesc !
Cand am spus : Trebuie sa incepem cu ce avem ! sa ne obisnuim , iar tuning cu timpul cand o sa fie situatie financiara sau pasionati.
Unii au inceput sa spuna ca in roman nu va reushi ca nu stiu ce , normal frate , cu oameni ca voi nu se va face nimic niciodata daca ganditi asha de negativ si sunteti asa de incapatanati , trebuie sa aveti rabdare si fara fitze , ca masina aia nu are tuning sau ca nujt ce are , incepem cu ce avem. chiar si cu trotinete daca e nevoie. vorba lu' Buddy_lexx.
scturoag is offline  
Old 22-01-09, 23:23   #550
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by BobG View Post
lol....gata fratilor.... nu caut anturaj cu voi...descurcati-va....over & out...
pot sa zic ca ai luat o decizie intelectuala
scturoag is offline  
Old 22-01-09, 23:37   #551
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Gata oameni buni,linistiti-va !

Stie cineva ce motor are Ibiza ala din Roman,ala rosu cu geamuri fumurii,facut frumusel. Ca so luat aseara la intrecere cu Golful ala 3 verde modificat,si se tinea chiar prea bine dupa el ?
VladM is offline  
Old 22-01-09, 23:38   #552
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default

gata Tolea )

Aaa stiu Ibiza aia , are motor de 11000 cmc , si 95 de mii de cai obositi )
si are 4 jante de 7 feluri ) jante OZ RACING ! ))))

Last edited by aleks; 22-01-09 at 23:52. Reason: postari succesive
scturoag is offline  
Old 22-01-09, 23:42   #553
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Gata tolea )
VladM is offline  
Old 22-01-09, 23:42   #554
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Roman

pana sa visati la asemenea o intalnire mare , faceti voi intalniri saptamanale ...sa va cunoasteti intre voi ...ca pe forum sau pe mess ...nu se poate organiza o intalnire de amploare cum vreti voi .
nu o luati in nume de rau , dar asta e parerea mea
stefan_88 is offline  
Old 22-01-09, 23:44   #555
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
pana sa visati la asemenea o intalnire mare , faceti voi intalniri saptamanale ...sa va cunoasteti intre voi ...ca pe forum sau pe mess ...nu se poate organiza o intalnire de amploare cum vreti voi .
nu o luati in nume de rau , dar asta e parerea mea
Citeste thread-ul de pe la pagina 27 , am mentionat , sa ne intalnim de minim 3 ori inaintea event-ului.
scturoag is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -