Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-10, 04:39   #61
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Este ora 4,30 , abia am ajuns de la garaj (pregateli-probleme etc)
Masinile sunt relativ gata - E30-ul 2,7 va merge aspirat si va suferi reglaje la Sv , pe traseu iar Nissanul la fel!
La ora 7 -7:15 maxim am vrea sa decolam.
Am sa sun lumea in cazul in care nu mia trecem pe la OMV desi e cam in drum...dar cu platforma e mai greu de oprit...totusi veti fi sunati ceio care stiu ca merg sigur!
Somn usor ) Ne vedem!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 06:27   #62
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Din Pascani merge astazi la Sv doar o masina,restul mergem maine.
cel care merge nu stiu daca o sa se intalneasca cu voi la lukoil,dar daca o sa vre sa se intalneasca o sa va astepte acolo,daca nu nu.

maine mai merge cineva sau ramaneti peste noapte toti.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 15:03   #63
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

maine mergem din tg neamt cei care nu am reusit sa ajungem azi
valyh is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 21:17   #64
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Slabuta activitate azi si cam putine masini si lume!....noroc de drifteri k altfel imi parea rau k am batut atat drum...dar poate o sa vie maine mult mai bine decat azi!....
__________________
RED ZONE TUNING
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 10-07-10, 22:56   #65
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
Din Pascani merge astazi la Sv doar o masina,restul mergem maine.
cel care merge nu stiu daca o sa se intalneasca cu voi la lukoil,dar daca o sa vre sa se intalneasca o sa va astepte acolo,daca nu nu.

maine mai merge cineva sau ramaneti peste noapte toti.
de intalnit ..neam intalnit cu cine a venit ...ceea ce ai zis onix ...ca daca o sa vrea sa se intalneasca....se putea intreba ...nu spus la ghici...ca nu e mare ,,comuna" noastra ...era stabilit cu o zi si ceva in urma si vorbit cu baietii din tg neamt care vin ca o sa ne intalnim sa mergem cu toti (nu era cu suparare ...ca stiu ca nu te superi repede )

Last edited by LGandrew; 10-07-10 at 22:58.
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 21:10   #66
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Felicitari concurentilor si organizatorilor pentru show-ul oferit.
Parerea mea e ca a fost cel mai bun show pe Moldova de pana acum.

succes in continuare concurentilor.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 21:30   #67
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

inafara de surprizele si show`ul de la drift care a fost super super tare...restu a fost praf ca si organizare...ca de obicei ,cei de la suceava isi dau premiile intre ei...si mai nou,membrii juriului isi dau premii ...urat!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 22:26   #68
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
inafara de surprizele si show`ul de la drift care a fost super super tare...restu a fost praf ca si organizare...ca de obicei ,cei de la suceava isi dau premiile intre ei...si mai nou,membrii juriului isi dau premii ...urat!
Detaliezzi putin? La ce te referi cand spui de premii? Nu stiu ce s-a intamplat in partea aceea la tuning!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 22:41   #69
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Detaliezzi putin? La ce te referi cand spui de premii? Nu stiu ce s-a intamplat in partea aceea la tuning!
Da asha e!..buddy are dreptate, fritz tot timpul ia premiu cand e eveniment la Suceava si aia de la Bacau care au si jurizat toate masinile de la expo majoritatea premiilor si le-au dat lor!....RUSINE organizatorilor 4tuning....
P.S...si cine o mai merge la SV la vreun eveniment de acum incolo, o sa cheltuie banii degeaba si timpul....
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 22:45   #70
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Da asha e!..buddy are dreptate, fritz tot timpul ia premiu cand e eveniment la Suceava si aia de la Bacau care au si jurizat toate masinile de la expo majoritatea premiilor si le-au dat lor!....RUSINE organizatorilor 4tuning....
P.S...si cine o mai merge la SV la vreun eveniment de acum incolo, o sa cheltuie banii degeaba si timpul....
Mai concret despre ce premii si masini este vorba?
Se stie exact juriul-nume ...etc?
Eu stiu de MIhai YTA ...Best paint am inteles si pe aceasta cale il felicit!
Stiu BEst car of the show 407 de la BC , care merita din plin ...nimic de obiectat!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 22:52   #71
dragos002

Stage 5
 
dragos002's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 709
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Mai concret despre ce premii si masini este vorba?
Se stie exact juriul-nume ...etc?
Eu stiu de MIhai YTA ...Best paint am inteles si pe aceasta cale il felicit!
Stiu BEst car of the show 407 de la BC , care merita din plin ...nimic de obiectat!
I-a dat premiu pentru Seatul Galben .... ca sa o iei e o masina destul de tare....
dragos002 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 22:52   #72
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

nu am participat nici la expo nici la drift nici la audio...
asa este intr-un concurs...uni pierd alti castiga de ce nu sunteti impacati cu ideea?
cei de mai sus care sunteti nemultumiti ziceti merci ca ati fost jurizati in comparatie cu cei de la audio...
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 23:12   #73
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

dark ...nu trebuie sa fii suparat sau dezamagit ca ai venit azi la expo ..dupa cum ai reactionat cand ai rupt nr de competitie ...majoritatea de la bacau aveau masinile preparate ..cel putin 407 a meritat din plin premiul ..cunosc istoria masinii .....poate teai suparat ca ultima cupa ia dato la jurizant...nah ,,,tu stii mai bine ......felicitari alin (ali_ump) pentru efortul depus si ca nu ati renuntat sa veniti chiar daca ati stat pana la 3-4 dimineatza sa reparati ursuletzu si ....baia de ulei (ma bucur ca am reusit sa fiu de ajutor sambata cand ati ajuns la suceava)
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 23:29   #74
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by LGandrew View Post
dark ...nu trebuie sa fii suparat sau dezamagit ca ai venit azi la expo ..dupa cum ai reactionat cand ai rupt nr de competitie ...majoritatea de la bacau aveau masinile preparate ..cel putin 407 a meritat din plin premiul ..cunosc istoria masinii .....poate teai suparat ca ultima cupa ia dato la jurizant...nah ,,,tu stii mai bine ......felicitari alin (ali_ump) pentru efortul depus si ca nu ati renuntat sa veniti chiar daca ati stat pana la 3-4 dimineatza sa reparati ursuletzu si ....baia de ulei (ma bucur ca am reusit sa fiu de ajutor sambata cand ati ajuns la suceava)
Eu cred ca trebuie sa feliciti colegii/echipa si aici ii amintesc pe Catalin, Ilarion, Alex, Joker , Gabi (de la folie), apoi baietii din Tg NT (Seby si Ion si restu baietilor de acolo )unde am pus masina pe canal sa schimbam baia de ulei si au umblat cu mine tot orasu sa gasesc un sudor in aluminiu...
A fost o experienta la SV si de aici mai este mult de munca (antrenament si motor) insa am ramas cu un gust amar ca nu a venit S13-le sa ne poata reprezenta poate ceva mai bine decat am facut-o noi!
A fost frumos , am fost din nou printre "cei mari" din acest sport , am invatat multe si speram la o mai buna prezentare la o urmatoare etapa cand ne vom prezenta!
Acum sa vedem si niste poze de la cei care au fost...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 11-07-10, 23:29   #75
Cabbano

Stage 5
 
Cabbano's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 635
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Am urcat niste poze aici. https://forum.4tuning.ro/636-suceava-...ml#post3511021
Cabbano is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -