Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-10, 23:45   #76
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by dragos002 View Post
I-a dat premiu pentru Seatul Galben .... ca sa o iei e o masina destul de tare....
ghici cine a primit anul trecut premiul la suceava?))) ghici! tot seatu..
ca parte tuning..praf organizare...vad ca 4tuningul a luat -o mai mult pe drift,nu zic ca-i rau..dar totusi oamenii astia care se agita cum pot cu masinile prin drumuri cu gropi ,bani bagati in ele,pasiune,munca ...cu oamenii astia ce facem?ii lasam in voia sortii?
pana sa apara driftu in romania... aceste evenimente se bazau doar pe tuning int,est si muzica.
am auzit multe comentarii la fata locului gen:
- "da ...nu tot seatu asta a luat si anul trecut???"
- " hmm baiatu din juriu isi da premiu la masinile aduse de el??"

oricum driftu a facut tot evenimentul! felicitari tuturor participantilor in special celor din suceava!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 00:02   #77
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
ghici cine a primit anul trecut premiul la suceava?))) ghici! tot seatu..
ca parte tuning..praf organizare...vad ca 4tuningul a luat -o mai mult pe drift,nu zic ca-i rau..dar totusi oamenii astia care se agita cum pot cu masinile prin drumuri cu gropi ,bani bagati in ele,pasiune,munca ...cu oamenii astia ce facem?ii lasam in voia sortii?
pana sa apara driftu in romania... aceste evenimente se bazau doar pe tuning int,est si muzica.
am auzit multe comentarii la fata locului gen:
- "da ...nu tot seatu asta a luat si anul trecut???"
- " hmm baiatu din juriu isi da premiu la masinile aduse de el??"

oricum driftu a facut tot evenimentul! felicitari tuturor participantilor in special celor din suceava!
Ce premiu a luat? Si apoi va spun si unde vreau sa ajung cu toate intrebarile astea!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 00:35   #78
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Spuneti lucrurilor pe fata, fiti directi si nu va mai ascundeti cu subtilitati care nu isi au rostul. Asta daca aveti ceva de zis...daca nu...mia bine nu mai spuneti.

... Dar atat va spun: Aleks nu a fost "juriul"...juriul, din cate am inteles de la Aleks a fost format din 4 indivizi, el fiind doar 1 si nepuncandu'si masinile.

Acum scriu pe graba ca trebuie sa duc pe cineva la gara...revin in 20 min's cu "un post lung"...eventul vazut prin ochii mei...mai mult sau mai putin umblati pe la astfel de eventuri.

...revin. Back in 20
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 00:40   #79
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Spuneti lucrurilor pe fata, fiti directi si nu va mai ascundeti cu subtilitati care nu isi au rostul. Asta daca aveti ceva de zis...daca nu...mia bine nu mai spuneti.

... Dar atat va spun: Aleks nu a fost "juriul"...juriul, din cate am inteles de la Aleks a fost format din 4 indivizi, el fiind doar 1 si nepuncandu'si masinile.

Acum scriu pe graba ca trebuie sa duc pe cineva la gara...revin in 20 min's cu "un post lung"...eventul vazut prin ochii mei...mai mult sau mai putin umblati pe la astfel de eventuri.

...revin. Back in 20
faptul e consumat morph...nu schimba cu nimic chestiile spuse pe aici !
eventual sa nu se mai intample la anul sa fie premiate aceleasi masini...
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 01:35   #80
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Talking Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Felicitari YTA pentru cupa castigata
Maine voi urca si eu cateva din pozele pe care le-am facut la eveniment.
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 02:20   #81
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

...e 4 noaptea, vineri...nu reusesc sa pun geana pe geana...ma asteapta un weekend luuung tare dar nu adorm...e 6, ma ridic din pat, pe la 7 iau baietii si plecam spre "locul de intalnire"...ajungem acolo cum era stabilit si aflu ca treaba sa decalat...asteptam 1 ora (ca suntem oameni cu obraz...si cand scriu asta o scriu direct fara apropouri si aluzii) dupa care il sun pe Alin si aflu ca ar mai trebui sa asteptam inca pe atat ca au avut loc niste evenimente cam nasoale. Intre timp comunitate Pascani astepta acolo si ea cu noi...pacat ca eu nu am vazuto. Inteleg ca la Piatra se decalase treaba cu 30/45 min...dar...fiind la 16km de Suceava ma scuz politicos si imi continui drumul, de unul singur...am facut aceasta paranteza (plictisitoare) pentru ca anunt oficial ca e ultima data cand particip la drumetii...plecari...sau chestii de genu ale "comunitatii". Ajungem acolo, ne cazam...unii mai din flop...altii mai cu mofturi (intre timp am asteptat si NSL, in suceava)...ajungem la locul unde se dadea lumea si era linistea dinaintea furtunii.

Baietii mestereau la masini de zor. Principala activitate era descarcatul caucioacelor ce aveau a fi sparte! Incepe nebunia, imi iau clipping pointul "in primire", baietii incep sa se dea...grav...din ce in ce mai grav...si poc! Un baietzas cu un e36 a vrut sa testeze rezistenta unui stalp de iluminat al parcarii si in final ia cedat janta si un brat pe la suspensie...nimic grav, show must go on!!! Dar mai intai pauza (sa scoatem si noi masina si sa calmam putin spiritele)...incerc zona de "expo" si raman mut. Nu de masinile care le gasesc acolo ci de lipsa masinilor care cu adevarat au ce cauta la o astfel de expozitie. Kitchuri, stock'uri si ici colo ceva masini cu potential. Pauza trece, praful se aduna, circuitul se invata si usor usor incepe furtuna. La propriu!!! Cam nasol...ne adapostim cu totii sub cortul baietilor de la AudioClass (cort fara care nu stiu ce ne faceam) si asteptam in spirit de gluma la adresa ploi si a inundatiilor. Am uitat care drifter dorea sa'si puna vasle la masina (just in case) ) Totusi inainte de furtuna dau o tura in dreapta lui Rotti si sincer va spun ca lam subapreciat pe acest baiat. A mers graaaav tare si mia facut sa imi schimb complet parerea despre masina care o credeam "cam slaba" si despre el. E superbaietzas si da superbine si tura de tura forteaza sa ajunga mai bun mai bun (ca si resul in final). Cum ziceam...trece ploaia si incerc o tura si cu Sant0s care'mi arata muschii amplasati v8 care rag de sub capota...masina (daca pot sa'i spun asa) e adevarata FORZA!!! Merge grav tare si omuletul nostru da din ce in ce mai bine chiar surprinzator de bine uneori. Ca tot vorbim de el, cred ca titlul de "debutant" sub care era prezentat de Gratian este yesterday's news...oricum...a fost superfunny a 2a tura...schimba masa si cele aproape 90kg ale mele aproape'i sareau in brate )...torpedoul se deschidea dar imediat piciorul meu il inchidea )...faza funny e ca el o dadea dea latu si'mi facea semn cu mana gen "lasa'l lasa'l" )
Pe aceasta cale vreau sa le multumesc mult amandurora. Miau aratat circuitul "din interior" si pot sa va spun ca a fost de 30x mai spectaculos decat de pe margine (si nu exagerez), cu amandoi. Merci baieti!. Cam asta ar fi notabil pe day 1.

Day2 incepe cu o mica/mare mahmureala care sare instant cand trece Dobre pe langa mine in limitare. Incep calificarile, se termina calificarile si observ ca prietenul Mate nu e calificat. Regret mult pentru ca nu aveti idee cat a muncit baiatu asta la masina (acolo, la fata locului)...a sudat diferential...a bajbait pe la cutie dar inteles ca ia ramas blocata in 1...pffff...chiar mia parut rau ca nu era in primii 16, merita mai mult ca alt orezar care ulterior nu a dat prea mult. Oricum...nimic notabil pana la pauza. Vremea in schimb, 11+!!! Arsurile care acum sunt "la tratat" pot confirma asta!!! Cum ziceam...pauza. Incerc iar sa vad ce e la expo si de data aceasta parca s'a mai dres situatia. Au aparut si cateva masini care chiar merita admirate si pot sa mentionez 407 lui Cristi din Bacau (exterior de 10, interior de 11), aerograful lui YTA din Piatra Neamt care facea legea pe acolo la capitolul asta...ca si muzica lui Andy de la PLM. (Cee'd negru)...azi m'a impresionat cu un monitor intre cele 2 difuzoare care primeste semnal de la un CARPUTER...inca nu am aflat unde la ascuns dar este timp ...este. Mai sunt masini de mentionat dar trebuie sa fug inapoi caci e gata pauza. Intra moldovenii nostri, Misu si Razvan si aici e marea surpriza: David il invinge pe Goliat si in realitate!!! Si il tot invinge pana pe locul 2!!! BRAVO MISULE!!! Ai fost sarea si piperul zilei de astazi!!! De mentionat ar mai fi Calin care ma surprins cu "overtakenurile"-depasirile pe interior...2 sau 3, nu mai stiu cate (oricum...Multe frate!!!)...

CONCLUZII: A fost o etapa extraordinara!!! A fost astazi un spectacol cum rar vezi!!! Au fost niste incadrari geniale!!! Felicitari tuturor baietilor, sunteti prea adevarati!!! KEEP DRIFTING FUN!!!

Scurte mesaje:
HAIule nu fi trist! Team vazut in masina si sincer nu stiam ce sa'ti zic sa iti ridic moralul. TU ar trebui sa stii cel mai bine ca se mai intampla si asta nu e motiv sa'ti pierzi zambetul! Capul sus!!!
Gabi Corola: Vreau si eu o "vuvuzela" de aia actionata de BOV ) Esti criminal omu...continua cu driftachele ca e interesant cum te dai tu asa cu 1.6 ala )
Mouse: Best sound! Constant evolution!
Rotti Mult respect si succes cu viitoare masina! Miar face mare placere sa te pot scapa de urs!
KNS: Smecherie serpisoru ala care'l faci tu la start Doar tie iti iese d 10 )
Santos: Valul te asteapta, continua si te urci pe el!!!
Mate: ...dar si cand o sa mearga Silvica cum trebuie...moama moama! Rabdare si perseverenta!!! Mai impresionat si pe circuit dar mai mult cat ai muncit (mai de unu singur, let's face it) cand altii se dadeau de zor.
LKN: Ai organizat un eveniment de 11+!!! Si nota e cam mica totusi...asta e o mare realizare care trebuie sa o vezi acum!!! Restul nu mai conteaza, AZI! Oboseala, stresul organizarii si grijile impreuna cu Misu teau "rapus"...doar azi!!! Dar revansa e dulce!!!
Misu: Tie nu iti zic nimic...prea ai fost azi "bataus" ) (glumesc) FELICITARI MAXIME!!! Ai fost FENOMEN!!!
Dragos: Frate Iesean, nu mai fi asa dur cu tine!!! Teai dat absolut criminal!!! Serios! Felul cum schimbi tu masele fara sa faci spin...(violent tare)...felul cum rupi aderenta (cand mai exact)...is chestii care te fac favoritul meu (pe bune)...dar si aspectul masinii si stilul JDM pe care cred ca mergi. + ai emotii si ma enervezi!!! Lasa emotiile, lasa mustrarile...keep it fun ca in practice si asa...4fun te dai absolut fenomenal!!!
P.S. Mi'a placut maxim cand ai pliat oglinzile sa nu'l vezi pe Dobre ) si eu la fel as fi facut.
Rares: Apari pe harta!
Catalin (tin minte bine, nu?)...cu bmw AudioClass: Nu te descuraja, nimeni nu sa nascut invatat. Toti o luam de jos si ajungem exact acolo unde meritam in functie de eforturile care le facem!!! Succes!!!
89COX: Ai fost revelatia evenimentului! Eram cu Rotti in car si amandoi discutam "ii altu ma...nu'i tot ala...e tot aia masina dar e altu la volan care se da. No ma...uite ca e tot ala"...deci BRAVO!!! Las'o de spate mai jos...suspensie (ai mare nevoie...sry ca zic...stiu ca stii) si multe antrenamente. O sa'mi faca placere sa te vad si la urmatoarele etape!

Cam asta a fost...mau mintit unii ca ma pricep la scris asa ca vam scris o impresie...cam lunga ce'i drept...dar cred ca sa meritat. Va multumesc daca ati citit macar 1 rand )

Eu ma culc ca's cam terminat de somn. Ne citim. Imi cer scuze daca am suparat pe cineva cu acest "articol"...sau daca am uitat pe cineva.

Peace out!

Last edited by morpheusmaster; 12-07-10 at 02:34.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 08:44   #82
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Thumbs up Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

2 poze din parcare (unde au fost cazati o parte din participanti)
si restul facute de sub cortul celor de la AUDIOCLASS(care ne'a ferit de soare si mai putin pe mine de apa)(calitatea lor lasa de dorit )







seatul a cistigat la demo car(masina facuta de o firma si sa reprezinte o firma),peugeotul 407 merita din plin , cu Alex e discutabila treaba




Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P9120216.JPG
Views:	114
Size:	3.10 MB
ID:	1564849   Click image for larger version

Name:	P9120217.JPG
Views:	83
Size:	3.08 MB
ID:	1564850   Click image for larger version

Name:	P9120218.JPG
Views:	85
Size:	3.14 MB
ID:	1564851  

Click image for larger version

Name:	P9120219.JPG
Views:	87
Size:	3.12 MB
ID:	1564852   Click image for larger version

Name:	P9120220.JPG
Views:	102
Size:	3.03 MB
ID:	1564853   Click image for larger version

Name:	P9120221.JPG
Views:	111
Size:	2.72 MB
ID:	1564854  

Click image for larger version

Name:	P9120222.JPG
Views:	66
Size:	3.07 MB
ID:	1564855   Click image for larger version

Name:	P9120223.JPG
Views:	78
Size:	3.15 MB
ID:	1564856   Click image for larger version

Name:	P9120224.JPG
Views:	71
Size:	3.11 MB
ID:	1564857  

Click image for larger version

Name:	P9120225.JPG
Views:	69
Size:	3.11 MB
ID:	1564858   Click image for larger version

Name:	P9120226.JPG
Views:	70
Size:	3.12 MB
ID:	1564860   Click image for larger version

Name:	P9120227.JPG
Views:	66
Size:	3.05 MB
ID:	1564861  

Click image for larger version

Name:	P9120228.JPG
Views:	65
Size:	3.10 MB
ID:	1564862   Click image for larger version

Name:	P9120229.JPG
Views:	65
Size:	3.18 MB
ID:	1564863   Click image for larger version

Name:	P9120230.JPG
Views:	70
Size:	3.10 MB
ID:	1564864  

Click image for larger version

Name:	P9120231.JPG
Views:	60
Size:	3.09 MB
ID:	1564865   Click image for larger version

Name:	P9120232.JPG
Views:	72
Size:	3.13 MB
ID:	1564866   Click image for larger version

Name:	P9120233.JPG
Views:	75
Size:	2.87 MB
ID:	1564867  

Click image for larger version

Name:	P9120234.JPG
Views:	80
Size:	2.85 MB
ID:	1564868   Click image for larger version

Name:	P9120235.JPG
Views:	62
Size:	3.04 MB
ID:	1564869   Click image for larger version

Name:	P9120237.JPG
Views:	61
Size:	3.10 MB
ID:	1564887  

Click image for larger version

Name:	P9120238.JPG
Views:	68
Size:	3.13 MB
ID:	1564888   Click image for larger version

Name:	P9120239.JPG
Views:	67
Size:	3.10 MB
ID:	1564889   Click image for larger version

Name:	P9120240.JPG
Views:	67
Size:	3.01 MB
ID:	1564890  

Click image for larger version

Name:	P9120242.JPG
Views:	67
Size:	3.07 MB
ID:	1564891   Click image for larger version

Name:	P9120243.JPG
Views:	55
Size:	3.14 MB
ID:	1564892   Click image for larger version

Name:	P9120244.JPG
Views:	67
Size:	3.06 MB
ID:	1564893  

Click image for larger version

Name:	P9120245.JPG
Views:	69
Size:	3.15 MB
ID:	1564894   Click image for larger version

Name:	P9120247.JPG
Views:	61
Size:	3.19 MB
ID:	1564895   Click image for larger version

Name:	P9120249.JPG
Views:	67
Size:	2.94 MB
ID:	1564896  

Click image for larger version

Name:	P9120250.JPG
Views:	70
Size:	2.93 MB
ID:	1564897   Click image for larger version

Name:	P9120251.JPG
Views:	60
Size:	3.12 MB
ID:	1564898   Click image for larger version

Name:	P9120252.JPG
Views:	67
Size:	3.06 MB
ID:	1564899  

Click image for larger version

Name:	P9120253.JPG
Views:	65
Size:	2.73 MB
ID:	1564900   Click image for larger version

Name:	P9120254.JPG
Views:	72
Size:	2.98 MB
ID:	1564901   Click image for larger version

Name:	P9120255.JPG
Views:	60
Size:	3.06 MB
ID:	1564902  

B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 09:02   #83
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Daca s-a gresit ceva la premii chiar sunt curios sa se discute si sa analizeze putin..Intradevar la partea de Expo s-a stat slab pt ca in prima faza s-a anuntat doar drift..Seat ul mi se pare masina care merita DemoCar, nu am vazut nici o alta masina de la vreo firma care sa fie facuta asa..Seat ul are modificari, atat ext, interior cat si motor... La restul premiilor astept detalii.. Eu am luat Best Car of the show..Daca cineva doreste sa spun lista de modificari sau orice alte detalii...Cu cea mai mare placere.. Multumesc Sv
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 09:13   #84
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

nu vrea sa puna cineva masinile care au luat premii la expo ?..sa stie toata lumea despre ce masini e vorba si daca au meritat cu adevarat ....si cristi ...407 al tau merita din plin premiul ...bafta ...
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 09:47   #85
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Daca s-a gresit ceva la premii chiar sunt curios sa se discute si sa analizeze putin..Intradevar la partea de Expo s-a stat slab pt ca in prima faza s-a anuntat doar drift..Seat ul mi se pare masina care merita DemoCar, nu am vazut nici o alta masina de la vreo firma care sa fie facuta asa..Seat ul are modificari, atat ext, interior cat si motor... La restul premiilor astept detalii.. Eu am luat Best Car of the show..Daca cineva doreste sa spun lista de modificari sau orice alte detalii...Cu cea mai mare placere.. Multumesc Sv
Eu cred ca sunt unii frustrati ca nu au luat ei ...dar cred ca au fost corecte premiile! Poate E46-le a fost un pic tras de par si o spun sincer dar ...in rest a fost mai mult decat corect!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 10:34   #86
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Acum se intelege de ce unii din Piatra-Neamt nu au vrut sa vina la Suceava k se stia deja de anul trecut k aici unele premii se dau localnicilor si nu stiu unde s-a mai vazut asha ceva ca persoanele care au jurizat sa vina cu masinile lor si sa-si dea singuri premiile (aici ma refeream la BMW-ul negru care era sub multe masini prezente)....dar asta numai la 4tuning se poate vedea!...
Sper sa nu se supere nimeni pe mine dar eu nu am nimic cu nimeni, doar imi zic parerea si ce am mai auzit pe la altii si nici frustrat nu ma de ce sa fiu pentru ca la urma urmii nu ma pierdut nimic, ci doar ,,benzina pana acolo"..
In concluzie la partea de expo pentru multi a lasat un gust amar, exceptand partea de drift care a fost o reusita!..
__________________
RED ZONE TUNING
DarkNight_Racer is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 10:42   #87
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Acum se intelege de ce unii din Piatra-Neamt nu au vrut sa vina la Suceava k se stia deja de anul trecut k aici unele premii se dau localnicilor si nu stiu unde s-a mai vazut asha ceva ca persoanele care au jurizat sa vina cu masinile lor si sa-si dea singuri premiile (aici ma refeream la BMW-ul negru care era sub multe masini prezente)....dar asta numai la 4tuning se poate vedea!...
Sper sa nu se supere nimeni pe mine dar eu nu am nimic cu nimeni, doar imi zic parerea si ce am mai auzit pe la altii si nici frustrat nu ma de ce sa fiu pentru ca la urma urmii nu ma pierdut nimic, ci doar ,,benzina pana acolo"..
In concluzie la partea de expo pentru multi a lasat un gust amar, exceptand partea de drift care a fost o reusita!..
Dark ...ii judeci gresit ... a explicat cineva mai sus cum s-a faut jurizarea...iar la faza cu Seatu - ce alta firma de tuning a participat la DEMO CAR (ca asta inseamna masina pregatita de o firma) ca sa ia altcineva premiu!
Serios- nu e frumos ce faceti...tot timpul ceva va nemultumeste in loc sa acceptati realitatea !
Am mai spus poate cu E46-le a fost un pic tras de par dar au fost cat se poate de corecte premiile!
Sper sa nu te superi dar am cu vb cu lume de pe alte meleaguri si mi-a zis de masina ta si m-au intrebat : sper ca nu ia dat careva ceva premiu Deci....
Tie nu ti s-a spus la jurizare ce e gresit la masina - defecte ..etc? Ca vorbeam cu VIP si a zis ca lor li s-a spus ..uite aici ai gresit...trebe lasata , trebe jante....etc
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 11:17   #88
an13

Stage 2
 
Join Date: May 2010
Posts: 31
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by LGandrew View Post
nu vrea sa puna cineva masinile care au luat premii la expo ?..sa stie toata lumea despre ce masini e vorba si daca au meritat cu adevarat ....si cristi ...407 al tau merita din plin premiul ...bafta ...
Cum Mihai nu prea intra pe net am sa-i pun eu o poza cu masina. El a luat premiul Best Paint. Atat stiu, atat pun. Ma intereseaza pt ca e lucrarea mea.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
an13 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 11:26   #89
rommel

Stage 5
 
rommel's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 489
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4TuningRO]
[FOTO]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Am filmat pe traseu de la PN la SV, o sa revin cu filmul zilele astea, deocamdata depind de Santos. Poze de pe drum nu aveti ?
rommel is offline   Reply With Quote
Old 12-07-10, 11:38   #90
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Drift Show - Suceava 10-11 Iulie 2010 POZE/Filme

Quote:
Originally Posted by rommel View Post
Am filmat pe traseu de la PN la SV, o sa revin cu filmul zilele astea, deocamdata depind de Santos. Poze de pe drum nu aveti ?
Am facut eu ceva ...dar nu prea multe..pana la TG NT
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -