jante pe 20".... foarte frumos. Dar se vede ca a venit in Romanica, e ciupita in partea de sus.
O masina ca asta sa ai cand este pretu` la benzina de 2 lei / l si tot ai intra in faliment...dar ai intra cu zambetu` pe buze.
Foarte frumoasa masinuta.
__________________
Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....