lāngă tribunal.. un smart ciopārţit oare care e senzaţia la viteză mare?
e din cj smartul crossblade, si e a unui tip..nu doamna sau domnisoara..arata f bine in trafic , e ceva deosebit..nu e facut sa mearga la viteza mare..desi prinde 160+ ..nu de aia iti iei o astfel de masina..stay tuned
NYK, ala care ti-o spus ca ii camaro ori si-o batut joc de tine ori l-o fraierit cineva la randul lui.
S-a spus ce masina este, daca nu crezi si-l cunosti pe proprietar, intreaba-l!