Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-12, 16:20   #3991
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

Multa lume se da mare pe Forumul asta (ma refer la PaulMIG si la restul haterilor) aveti si voi admin pe un forum si gata sunteti tari dati warm si alte chesti.... Sincer Paul esti admin pe froumu asta si cam atata in Sibiu asta ca nu te vede lumea... decat odata la 2-3 ani si si atuncea ai treaba cu vreun om de prin parcare si pleci repede.... Inteleg ca datoria ta este sa faci ordine dar totusi fa ordine pentru toata lumea nu numai pentru ai tai fani!!!! de pe acest forum...
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 17:15   #3992
ChuckyOvi

Stage 5
 
ChuckyOvi's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 585
Default Re: Intalnirile noastre

Ce va mai place sa "o ardeti agresiv" )) Nota 2 , stati jos!
ChuckyOvi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 17:49   #3993
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

Deci, sa inteleg ca activitatea de moderare se poate realiza doar daca mergi la intalniri si aflii despre eleroane duble, masini cu nos, liniute si eventual, bacalaureat. E foarte interesant, nu stiam.

Te rog, justitiarul Deyu, explica de ce crezi ca l-am nedreptatit pe lupalb si cu ce i-am favorizat pe altii. Sunt foarte curios de parerea ta, astfel incat sa imi pot imbunatatii comportamentul si sa nu mai iau apararea cui nu trebuie.
__________________
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 23:12   #3994
mk3gti

Stage 5
 
mk3gti's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 736
Member of:
[Honda]
Default Re: Intalnirile noastre

Deyu prietenas , calmeaza-te frate , nu ii mai lua apararea ca poate sa rezolve problema si singur . Iar cat despre PaulMIG , de ce ar venii la intalniri atata timp cat nu are nimic de vazut / invatat ? .
__________________

Haters gonna hate .

*VAND JANTE SI ANVELOPE* 0726278641 - ANDREI

Last edited by mk3gti; 25-07-12 at 23:15.
mk3gti is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 02:33   #3995
bartolomeus

Stage 4
 
bartolomeus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 201
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by deyu010 View Post
Multa lume se da mare pe Forumul asta (ma refer la PaulMIG si la restul haterilor) aveti si voi admin pe un forum si gata sunteti tari dati warm si alte chesti.... Sincer Paul esti admin pe froumu asta si cam atata in Sibiu asta ca nu te vede lumea... decat odata la 2-3 ani si si atuncea ai treaba cu vreun om de prin parcare si pleci repede.... Inteleg ca datoria ta este sa faci ordine dar totusi fa ordine pentru toata lumea nu numai pentru ai tai fani!!!! de pe acest forum...
Ai luat bacalaureatul?
1) Warn nu warm;
2) Chestii nu chesti;
3) Forumul nu froumu;
4) Atunci nu atuncea;
5) S.a.m.d (si asa mai departe).

Dintre toti de aici cred ca esti singurul care a jignit cel mai mult topicul asta pocind in halul asta limba romana.
OMFG!!!
bartolomeus is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 15:28   #3996
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

bart lasama cu limba romana ca aia o scri la bac in rest nu ma intereseaza si nu stau eu sa ma cert cu niste amarati care sunt smecheri pe forum....oricum aaa ajuns forumul o nimica toata ca nu mai posteaza nimeni in el....
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 16:50   #3997
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

hahahha, nici nu ma asteptam sa ai vreun argument. Frustrari de 19 ani, ce sa mai zici. Macar primesti ceva la schimb daca iei apararea, sau esti ceva avocat pro-bono?
Tot forumul 4Tuning s-a dus pe rapa demult si meritele sunt doar ale celor ca tine care nu reusesc sa inteleaga niciun sir de idei si, cu atat mai putin, nu au nimic interesant de aratat.
Dar sunteti buni si voi la ceva, stii tu vorba aia: "Prosti, dar multi."
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 17:04   #3998
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

Nu stiu ce sa zic dar iti zic eu ca nu din cauza pustanilor (cum le ziceti voi) s-a dus de rapa 4Tuningu.... Si faza ee ca la varsta de 19 ani ai nostri tu nu aveai nici atata de arata cat avem noi... suntem la inceput si incet incet o sa evoluam.... oricum nu ma iau cu tine in gura sau cu bart voi veterani Tuningului in Sibiu.... Si aici am incheiat cu asta... Drumuri bune si asfalt uscat in continuare... sa auzim de bine...
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 19:51   #3999
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Deyu ai habar cum se purta lupalb pe vremuri cand se intalneau Bart cu Paul si restul baietiilor, pe vremea cand Paul nu avea ce arata (dupa spusele tale)? Daca stranuta Bart mai tare lupalb ii aducea o aspirina sa nu cumva sa raceasca.(asta cred ca arata cat de importanti au fost, si sunt, in ochii unora cei de care tu vorbesti aiurea)

Vedeti si voi de treaba voastra, de proiectele voastre, de ceea ce faceti zilnic si daca tot spui ca unii suntem degeaba pe aici, ca suntem smecheri doar pe forum asteptam (cel putin eu) provocari concrete din partea voastra !
__________________



Pe Umm Design gasiti template-uri pentru WordPress gratuite, tutoriale Photoshop si multe altele ....
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 21:50   #4000
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

) tare asta. Si eu ma tot intrebam de ce bart nu se imbolnaveste...

E normal sa evolueze lucrurile, eu la 19 ani ma laudam cu un clio la care ii dadeam jos toba sa sune mai tare, acum e alta poveste.
E pacat ca mai nou, pe 1 din 2 pagini scrise pe topicul asta, sunt discutii care sunt mai tari, aia cu intalnirile sau aia care stau acasa.
O sa vedeti voi ca 90% din cei care sunt prezenti acum la intalniri, peste 3 ani nu vor mai merge saptamanal si altii le vor lua locul.
"Pe vremuri" eram 6-7 masini, acum sunt 30, peste 2-3 ani poate vor fi 100 masini. Sa speram ca va creste si calitatea, nu doar cantitatea.

S-ar putea strange de pe acum mult peste 100 masini daca ar fi o intalnire mare cu 4t, sibiu motorsport, vwforum, grillfest, addicted, golf club, skodatoys si muuulte altele, lucru benefic pt toata lumea. Pacat ca sunt orgolii si ca foarte multi nu gandesc nici 1 minut inainte de a posta sau vorbii ceva.
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 22:27   #4001
bartolomeus

Stage 4
 
bartolomeus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 201
Default Re: Intalnirile noastre

Pentru clarificare:

- Eu nu sunt veteran aici pe 4tuning si nu sunt nici veteran al tuningului si nici nu ma astept sa tina cineva cont de parerea mea in materie de tuning;
- E amuzanta treaba ca imi dadea LupAlb aspirine () dar este complet falsa;
- Cand o sa revin iar acasa in Sibiu o sa ma vedeti prezent la toate intalnirile.
bartolomeus is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 07:17   #4002
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

@Bart: sa ma anunti din timp, ca acum nu mai am farmacia langa mine si tre` sa merg sa cumpar ... poate dureaza mai mult, sa nu cumva sa racesti
Quote:
S-ar putea strange de pe acum mult peste 100 masini daca ar fi o intalnire mare cu 4t, sibiu motorsport, vwforum, grillfest, addicted, golf club, skodatoys si muuulte altele, lucru benefic pt toata lumea.
Asta as vrea sa vad sincer. Doar ca inca se mai merge pe principiul : "daca vii cu noi nu ai ce cauta cu aia", sau "clubul nostru e cel mai jmecher".
Totusi uite ca cei care nu sunt in nici un "club" se intalnesc cu cei care fac parte din Midnight Racers si nu a picat cerul pe nimeni.
Tin sa precizez ca am ramas uimit de mentalitatea din alte orase...unde toti se ajuta intre ei, indiferent de tipul/marca masinii, si unde nu exista animozitati infantile.
Oricum, se poate si mai rau decat e aici, am vazut la cei de la DB...
@Paul: ai facut ceva poze la "OLD FRIENDS"? ...daca da ai putea sa le postezi si aici?
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 15:01   #4003
bogdan650

Stage 4
 
bogdan650's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 234
Member of:
[VW]
[Fiat]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by PaulMIG View Post
E normal sa evolueze lucrurile, eu la 19 ani ma laudam cu un clio la care ii dadeam jos toba sa sune mai tare, acum e alta poveste.
E pacat ca mai nou, pe 1 din 2 pagini scrise pe topicul asta, sunt discutii care sunt mai tari, aia cu intalnirile sau aia care stau acasa.
O sa vedeti voi ca 90% din cei care sunt prezenti acum la intalniri, peste 3 ani nu vor mai merge saptamanal si altii le vor lua locul.
"Pe vremuri" eram 6-7 masini, acum sunt 30, peste 2-3 ani poate vor fi 100 masini. Sa speram ca va creste si calitatea, nu doar cantitatea.

S-ar putea strange de pe acum mult peste 100 masini daca ar fi o intalnire mare cu 4t, sibiu motorsport, vwforum, grillfest, addicted, golf club, skodatoys si muuulte altele, lucru benefic pt toata lumea. Pacat ca sunt orgolii si ca foarte multi nu gandesc nici 1 minut inainte de a posta sau vorbii ceva.
Merita postul up cel putin inca odata .. si daca n-a inteles nimeni macar m-am ales cu +216 pe posts ... la cat mai multe tricouri ..aliniate ..fonturi si litere !!!! Voi ce parere aveti ??
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00611.JPG
Views:	78
Size:	674.5 KB
ID:	2509805  
__________________


Nu lasa Sudoru' sa-ti tuneze motoru' !

bogdan650 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-12, 09:58   #4004
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

https://www.youtube.com/watch?v=SrlQSjUdRmQ
"Pe-un capat de munte, 4 ochi sclipeste,
Ce sa este oare??"
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 07-08-12, 10:22   #4005
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Pe-un capat de munte,
4 ochi sclipeste
ce sa este oare?
https://www.youtube.com/watch?v=SrlQSjUdRmQ
lupalb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -