Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-12, 10:57   #3976
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Si uite cum iarasi incearca sa se bage in seama cu japca.
Trist...
Stai linistit, sigur vei gasi si tu pe cineva caruia sa ii pese de "iq-ul tau elevat".
Pana una alta, ai putea sa mergi la un curs de caligrafie...ca deh, daca nu ai terminat clasa a II a sa poti sa scrii "de mana", faci si tu ce poti si exista oameni antrenati pentru genul asta de munca (intr-ajutorarea copiilor autisti). Cauta pe google, sigur vei gasi...asta daca poti sa scrii fara ajutor.
Ca sa nu fiu offtopic:
Se face vreo intalnire pentru a se stabili detaliile cu TF ul inainte de vineri?
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 11:16   #3977
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Eu ma bag cu in seama obositule? Nu ai fost tu ala care a comentat repede legat de poza? Stai linistit ca nu e scrisul meu !

Promit ca vineri o sa fiu acolo, de fata cu toata lumea, sa purtam o discutie ca doi oameni maturi!
__________________



Pe Umm Design gasiti template-uri pentru WordPress gratuite, tutoriale Photoshop si multe altele ....
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 11:24   #3978
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Hahahaha
Eu am postat ca si comentariu la poza respectiva dupa ce au postat altii. Si totusi, tu tocmai la commentul meu te-ai gasit sa raspunzi.
Crezi ca ma ameninti? Neinteresant. Mai bine ia un manual de clasa a II a si citeste, ca ramai la stadiu asta si e nasol pentru tine...
Poate reusesti sa scrii o propozitie completa fara ajutor, ca atunci cand ai dat copy paste de la cel care ti-a scris defapt ce ai vrut tu sa zici ai mancat un cuvant. Se mai intampla, bine ca ai "mouse skills", poate te ajuta cand te vei angaja la McDonalds sau ca sofer pe raba la Schuster, sa ai glume de autobaza nu cum am eu de "santier".
Ultima mea replica la adresa ta, nu te mai obosi sa raspunzi, ca poate iti moare si ultimul neuron pe care il ai si pe ce ca iq-ul tau tinde spre zero absolut, poate ajunge pe minus...
ON-TOPIC: Proiectul pentru TF e gata.
@Bogdanel ajungi cu masina ta sau te "remorcheaza" careva?
@Gaby: tre` sa ne intalnim sa discutam de mancare and stuff?
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 11:32   #3979
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Cred ca oriunde e mai bine decat pe santier ca tine oltene !

Sa stii ca statul acasa produce bani frumosi, iti trebuie doar putina minte dar tu nu ai de unde sa stii asta ! Tie iti place doar la program precum sclavilor pe plantatie! Iti permiti sa faci afirmatii legate de job-uri cand tu stai la program si muncesti ceea ce muncesti(asta daca nu iti fac vant cei la care muncesti)


Nu te amenint, iti spun sa stii la ce sa te astepti Mr. Muscolo !

Last edited by SynTheLaZ; 25-07-12 at 11:37.
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 11:46   #3980
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Asa te-au mintit aia care ti-au zis ca totul e "numa` pe internet"?
Intr-adevar, cu copii ca tine mai fac si astia de pe webchat un ban... Si ...cum e sa te dezbraci ca o balena esuata pentru grase libidinoase?
Te pun sa te rostogolesti cumva prin nisip inainte sa cheme pe aia de la discovery sa te arunce inapoi in apa? Acum inteleg de ce nu prea iesi tu din casa (odata la 3 luni e de-ajuns, si atunci numai noaptea, de-aia sunt eclipsele de luna).
In fine... intr-adevar , se fac bani frumosi stand acasa, cand ai pe taticu si pe mamica sa te sponsorizeze.
Sau poate esti un mic anteprenor (cauta in dex ce inseamna, sau roaga pe un adult sa caute pentru tine daca nu te descurci) si ti-ai facut propria ta firma de facut lumanari si coroane?
Si treaba aia cu "masina mea e parcata mereu in centru" a vrut sa ne arate ca ai 2 lei de dat la parcarea cu plata? A, stai, tu nu parchezi pe bani, ca ai tichet de "om special". Scuza-ma, nu mi-am dat seama ca se dau tichete si pentru cei psihic- incapacitati (sau daca preferi, slab dotati intelectual).
Pana una alta, fa pe detectivu` si vezi cine ti-a lasat biletelu` in geam, sigur a fost din grupul nostru, ca doar esti liderul nostru spiritual ce naiba.
Ti-as propune sa nu mai raspunzi la acest reply, dar sunt convins ca nu te poti abtine.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 12:10   #3981
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Are rost sa mai spun ceva?

Quote:
Originally Posted by lupalb View Post
Ultima mea replica la adresa ta, nu te mai obosi sa raspunzi,

Ramane treaba asa, discutam face 2 face in detaliu problema!
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 12:44   #3982
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile noastre

Te deranjeaza asa rau oltenii ?
ar trebui sa putin ofticat ca vin oltenii si va ocupa locurile de munca )
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 12:46   #3983
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Buna gluma trafy N-am nimic cu oltenii, am doar cu oltenii cu impresii !

Sa stii ca ai mare dreptate, trebuie sa ne faca cineva si munca de jos, sunt buni si ei pe aici, pe jos

Sanatate !
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 12:52   #3984
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile noastre

ce om rau esti... mai lasa si tu de la tine..in loc sa fiti acolo prieteni frumos, iesiri, plimbari, nebunii, stati sa va certati ca nu vine nu stiu cine la intalniri, ca ala nu se da cu nu stiu cine....daca e sa vina altii din alte orase, ce faceti ?) e mai frumos cand va sustineti intre voi... nu mai stricati ce au inceput altii, bucurati-va de vremurile astea care au mai ramas ca mai incolo cine stie ce o mai fi plus ca "la batranete" o sa aveti despre ce sa povestiti si despre ce sa va aduceti aminte...
va pupai, sa fiti cuminti
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 14:41   #3985
speed_csn
2 Roti


Stage 5
 
speed_csn's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 389
Member of:
[Opel]
[4Tuning International]
[2 Roti]
Default Re: Intalnirile noastre

Lupule, ca sa nu murim și restul prosti poate ne spui și tu unde lucrezi de când "ai plecat de buna-voie" de la Carpatica... N.A.S.A.; C.I.A.; Pentagon; Coada Vacii ??
Sau o arzi încă șomer pe impozitul meu și al altor conaționali ?

Ai devenit de mult plictisitor cu datul asta din papagal de vreo 2 luni la userii de pe forum ca merg la McDonalds, .... ce s-a întâmplat?? Te-au luat frustrările ca "ai plecat" de la Cârpatica si nu te-au luat la Mc' ??
PS: Nu puteai memora meniul cum nu ai ținut minte nici că GreenPeace-ul împinge balenele înapoi în apă și nu Discovery.
Dacă vrei iți pot pune o vorba buna la McDonalds, poate, poate iți mai acordă o șansă și ție că viața nu ți-a mai acordat.

Și dacă tot e la modă procedura asta, o aplic și eu mai jos sa nu iau vreun warn:
ON-TOPIC: Nu ca m-ar interesa, dar întâlnirea Lup-Club de vinerea asta unde se desfășoară ?
__________________
THIS POST HAS ALREADY BEEN REPORTED



JANTE fraților, JANTE, nu GENȚI, GIANTE, JENȚI!! E atât de greu???


Tief, Breit, Schnell...
"ein legendäres Sport-Coupe"
speed_csn is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 15:00   #3986
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

Speed_CSN: deci wow, ce punct de vedere elevat intr-o discutie interesanta si care te implica 100%.
As avea atatea de comentat, dar adevarul e ca ma plictisesti, asa ca enjoy the rest of your day.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 15:40   #3987
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

ALOOO omul negru! Ai innebunit? Sincer acum. Incearca sa te abtii sa mai scrii la ABSOLUT orice misca pe forumul asta.
Ce te face sa suferi daca cineva a multumit pentru o invitatie si dupa aia altul a facut o gluma?? Te-au mancat degetele sa o bagi pe aia cu hater.
Tu chiar nu sesizezi ca provoci sau esti implicat in TOATE certurile pe forum??
Iti numeri implinirile in viata odata cu numarul de posturi?
Las-o mai moale!
Te rog numara cate insulte ai facut in ultimele 4 posturi, ca ai facut mai multe decat toti userii forumului sibiu la un loc.
Daca mai vad un post din asta de la tine vei primi warn!

La fel, rog si pe restul sa nu va mai coborati la acest nivel si sa nu bagati in seama toate prostiile. Cu toate ca, stiu ca e greu sa te abtii, pt ca din cand in cand, imi placea si mie sa bag o replica doar de curiozitate, sa rad cand citesc ce debiteaza altii.
__________________
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 16:01   #3988
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

@Paul: sterge atunci posturile mele cu "insulte" ...
Poti sterge inclusiv acest post, nu ma deranjeaza.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 16:11   #3989
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Intalnirile noastre

Cu siguranta le voi sterge. Dar le mai las un pic, sa vada toata lumea despre ce este vorba. Ar fi bine daca pe viitor renunta toata lumea la discutii de genul asta.
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 16:48   #3990
speed_csn
2 Roti


Stage 5
 
speed_csn's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 389
Member of:
[Opel]
[4Tuning International]
[2 Roti]
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by PaulMIG View Post
La fel, rog si pe restul sa nu va mai coborati la acest nivel si sa nu bagati in seama toate prostiile.
Promit ca nu o sa ma mai cobor la nivelul lui lupalb, si sa nu mai reacționez la prostiile postate de el.

Eram doar curios ce CEO pe la vreo Multinațională este el de își permite sa ia peste picior tinerii proaspăt iesiti din liceu. Dar se pare ca nu vom mai afla niciodată.
speed_csn is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -