25-05-08, 11:53
|
#511
|
Stage 3
Join Date: May 2008
Posts: 100
Member of: [AUDI] [2 Roti]
|
Re: Masina mea...
ar iesi ceva interesant lupalb golf 3 cu audi 80 coupe .sincer chiar asi vrea sa incerc sa vad cum se mentzine apocalipsa ca dupa vorbele ce leam auzit de la altzi miau spus ca masinili audi 80 coupe sunt facute din special pt conpetitzile sportevie chiar vreau so incerc cat despre cine castiga asta chiar nu ma intereseaza eu vreau doar sami incerc apocalipsa chiar daca masi face de ras dar am inima inpacata ca nam facut o alegere gresita cand miam cumparato special pt voi P.S Apocalipsa
__________________
maşina dă senzaţie, aşa că ne vedem pe strazi
|
|
|
25-05-08, 16:19
|
#512
|
Stage 3
Join Date: May 2008
Posts: 100
Member of: [AUDI] [2 Roti]
|
Re: Masina mea...
mai pun niste poze recente sper sa va placa apocalipsa mea 
mai am niste modificari de facut si este gata  abea astept. P.S.Apocalipsa
|
|
|
26-05-08, 21:57
|
#513
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by Apocalipsa
ar iesi ceva interesant lupalb golf 3 cu audi 80 coupe .sincer chiar asi vrea sa incerc sa vad cum se mentzine apocalipsa ca dupa vorbele ce leam auzit de la altzi miau spus ca masinili audi 80 coupe sunt facute din special pt conpetitzile sportevie chiar vreau so incerc cat despre cine castiga asta chiar nu ma intereseaza eu vreau doar sami incerc apocalipsa chiar daca masi face de ras dar am inima inpacata ca nam facut o alegere gresita cand miam cumparato special pt voi P.S Apocalipsa
|
Asta-i gogosar quattro??
Ne bagam, da astept sa vina si bartolomeus, sa vedem pe unde ne intindem 
Poate vizionam niste caprioare...(prietenii stiu) si stai relax, ca nici eu nu ma infig pe bani, o facem pe "mandrie" ca sa zic asa....
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
|
|
|
26-05-08, 22:03
|
#514
|
Stage 3
Join Date: May 2008
Posts: 100
Member of: [AUDI] [2 Roti]
|
Re: Masina mea...
ok
abea astept sa vedem ce pate apocalipsa mea cat despre masina nu este audi quattro gogosar e audi 80 gte din cate stiu eu era fain sa fii fost quattro .P.S.Apocalipsa
|
|
|
27-05-08, 12:53
|
#515
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2008
Posts: 187
|
Re: Masina mea...
lupalb, sincer mi-ar placea sa asist la spectacol, dar nu ma astepta, ca cine stie cand mai vin
Teoretic vin vineri, but who knows?
|
|
|
27-05-08, 20:09
|
#516
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 636
Member of: [DACIA] [VW]
|
Re: Masina mea...
Paul in legatura cu acel Golf 4.....E frumoasa masina nu prea ai ce reprosuri sa-i bagi...dar eu sunt de o alta parere ..mai bine prefer sa-mi iau o masina aproape stock si sa o fac eu cu manutza mea ca parca ma simt mai bine..decat sa iau una gata modificata.....Te simti altfel la volan.... Sa o stapaneasca sanatos si fara incidente ca e chiar frumos Golful.....
|
|
|
27-05-08, 23:29
|
#517
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2008
Posts: 187
|
Re: Masina mea...
Am facut dus la masina
BMW 330 Xi, 11/2002, 231 CP, cutie automata, 85.000 KM
|
|
|
28-05-08, 14:00
|
#518
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by bartolomeus
Am facut dus la masina
BMW 330 Xi, 11/2002, 231 CP, cutie automata, 85.000 KM
|
Da domne, ai trapa, esti un zmeu, dar vai, nu ai cheie cu 3?
Frumoasa masinuta, acuma ca-i spalata... dar totusi, fara cheie cu 3?? WTF?
|
|
|
28-05-08, 20:08
|
#519
|
Stage 3
Join Date: Jun 2007
Posts: 133
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by bartolomeus
Am facut dus la masina
BMW 330 Xi, 11/2002, 231 CP, cutie automata, 85.000 KM
|
frumoasa masina ..sa o stapanesti sanatos ..sa vedem ce poate.
|
|
|
29-05-08, 01:10
|
#520
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2008
Posts: 187
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by lupalb
Da domne, ai trapa, esti un zmeu, dar vai, nu ai cheie cu 3?
Frumoasa masinuta, acuma ca-i spalata... dar totusi, fara cheie cu 3?? WTF?
|
Ntz ntz ntz... ce rea e lumea... ma gandeam ca imi iei tu brelocul!!!
|
|
|
29-05-08, 01:12
|
#521
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2008
Posts: 187
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by silviu82
frumoasa masina ..sa o stapanesti sanatos ..sa vedem ce poate. 
|
Mersi man, si eu abia astept! Chiar, as putea sa fortez putin unele treburi si sa ajung maine seara pe acolo. Invartim ceva?
|
|
|
29-05-08, 19:11
|
#522
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by bartolomeus
Ntz ntz ntz... ce rea e lumea... ma gandeam ca imi iei tu brelocul!!! 
|
ti-l iau serifule, ca mi-ar place sa am la cheile mele de la VW un breloc cu 5  )
Hahahahaha...daca tot suntem la capitolul asta, ce vrei sa ti mai iau?? Plasma, laptopu, etc?? Hai dreaq odata ca imbatranesc singur in casa...te astept sa dai o cafea
|
|
|
09-07-08, 00:01
|
#523
|
Stage 2
Join Date: Oct 2004
Posts: 29
|
Re: Masina mea...
masina lui SB-10-CYP
|
|
|
09-07-08, 21:14
|
#524
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 494
Member of: [4Rally] [VW] [Colectionar Machete]
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by leosb
masina lui SB-10-CYP
|
Ii sta mai bine cu eleronul pus de mine...   ..
|
|
|
21-07-08, 23:29
|
#525
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2008
Posts: 187
|
Re: Masina mea...
Quote:
Originally Posted by bartolomeus
Am facut dus la masina
BMW 330 Xi, 11/2002, 231 CP, cutie automata, 85.000 KM
|
Urmeaza un tuning grav la masina... Unii din prietenii mei au idee cam despre ce e vorba... pana acum mi-a venit kitul de M si sunt pe drum jantele... ce ziceti.. merg jantele astea? Sunt pe 18 si vin cu runflat'uri
|
|
|
|
|