Re: Sibiu
BUNA IDEEA VOASTRA CU INTALNIRILE.MIE UNU,CHEAR MI-E CIUDA CAND AUD DE TOT FELUL DE EVENIMENTE(gen:tuning show.liniute,chesti) PRIN TOATA TARA SI LA NOI NIMIC. VA SUSTIN
APROPO: BETON MERCEDESUL, MY SOUL CAR.
Last edited by T E N N Y - E; 20-03-07 at 23:35.
|