17-01-12, 13:37
|
#2896
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
eu ti-am zis. Poti sa vopsesti plafonu` cu spray, se intareste si apoi ai baza aderenta pentru stickere...
|
|
|
17-01-12, 13:37
|
#2897
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 199
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
hmmm ar fi o idee sa vedem
|
|
|
17-01-12, 13:38
|
#2898
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2011
Posts: 483
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
pai e cam cae mai buna daca nu vrei sa dai ala jos
|
|
|
17-01-12, 13:38
|
#2899
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 199
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
pai da dar cu vopsea mie sa nu crape ca am si trapa... si se misca la mine
|
|
|
17-01-12, 13:39
|
#2900
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2011
Posts: 483
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
aoleoooo.........da totusi de ce vrei sa lipesti stikere pe plafon
|
|
|
17-01-12, 13:40
|
#2901
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 199
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
pai vreau sa fie interiroru mai diferit ca de ala original... tot gasesti in fiecare masina
|
|
|
17-01-12, 13:47
|
#2902
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
nu crapa, ca sunt oameni care au trapa si care si au vopsit, si oricum daca pui stickere peste vopsea nu are cum sa crape...
|
|
|
17-01-12, 13:57
|
#2903
|
  Stage 5
Join Date: Aug 2006
Posts: 967
Member of: [4Tuning International] [Opel]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
plafonul de gsi este din piele ecologica, poti incerca cu acela fara sa vopsesti plafonul aiurea
|
|
|
17-01-12, 14:00
|
#2904
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2010
Posts: 199
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
aha ok.... o sa caut...
|
|
|
17-01-12, 15:19
|
#2905
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2009
Posts: 157
Member of: [VW] [Fiat] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
plafon vopsit are TNO(septi) pe golf 3... si nu i-a crapat desi la un momentdat a participat la SPL si a luat si ceva loc 2/1 ... deci nu cred ca iti va crapa ... nu vad de ce ...
|
|
|
17-01-12, 18:25
|
#2906
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2010
Posts: 729
Member of: [VW]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
am vazut pe masini de dincolo..stripped interior si plin de stickere...fara fete de usi/plafon carpete etc..imi place cum arata  )..poate iti faci o idee 
asta e numa fara plafon dar nu arata rau  )
https://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
|
|
|
20-01-12, 09:17
|
#2907
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2010
Posts: 546
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
cunoasteti un electrician bun in sibiu ? exclus cei de pe 9 Mai
|
|
|
20-01-12, 15:14
|
#2908
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2011
Posts: 483
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
popovici (cam scump) sau la cedonia (acceptabil la pret si bun)...eu de cate ori am fost la cel de la cedonia intotdeauna mia revolvat problema si pretul a fost ok
|
|
|
20-01-12, 15:36
|
#2909
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 2,245
Member of: [VW]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
toata lumea zice de cel de la Cedonia. Poate imi spune si mie cineva unde exact e.
Tibi, poate vii diseara...la 7 juma` la "intalneala"
|
|
|
20-01-12, 15:41
|
#2910
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2010
Posts: 295
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
Originally Posted by lupalb
toata lumea zice de cel de la Cedonia. Poate imi spune si mie cineva unde exact e.
Tibi, poate vii diseara...la 7 juma` la "intalneala"
|
In spate la depozitul acela de marfa .. am fost si eu odata cu un senzor dar nu m-a putut ajuta.
|
|
|
|
|