Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 30-09-07, 01:15   #76
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Opel Classic Club

Eu unul am fost de la inceput si raman pana la sfarsit, si cu bistarii bineinteles
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 10:57   #77
WALKER

Stage 2
 
WALKER's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 52
Smile Re: Opel Classic Club

Stimabililor ,

Rog pe creatorul topicului sa faca deja o centralizare a celor declarati interesati pana la acest moment . In functie de ce va iesi la numaratoare vom vedea daca se va numi Opel Classic Club sau Manta Classic Club .
WALKER is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 11:13   #78
john17

Stage 5
 
john17's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,988
Default Re: Opel Classic Club

Am zis eu ca iese Manta Club, doar sunt in nr Rekord! Personal cred ca ar fi mai benefic Opel Classic.
john17 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 12:28   #79
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Post Re: Opel Classic Club

Pe scurt, aici pe post sunt:
7 Manta B(eu, zed, john, cyclops, razvan_hd, serr, andreizr1) si cred ca mai sunt vreo 2-3 care nu au ridicat mana
1 Manta A (a lui Ovidiu)
1 Kadett D (Monde0)
1 Kapitan 62` (florin_cars))
1 Rekord (kirin)
Plus rekordurile si commodorele domnului walker, si poate ne aduce florin_cars noutati despre opelul GT, s-a intors propietarul in tara?
Plus @bAndrei care are cateva Rekorduri dar e prieten cu kirin si walker...eu doar il pun la socoteala
Plus @pytagora...idem...
Deci dvs., domnule Stoian trebuie sa ne comunicati cam cate clasice s-ar aventura noua, ca poate exista posesori care nu intra pe internet, dar pe care ii cunoasteti....oricum asteptam feed-back, eu am facut recensamantul...
Numai bine!
__________________
Instalări sisteme audio#Custom #SoundQuality #SPL #OEM+integration #Japan #Deutschland echipa-Zoom.com
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 12:35   #80
andreizr1

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,030
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Opel Classic Club

abia astept sa vedem undeva aliniate macar 10 manta !!!!

ar fi fara precedent in rom, nu?
andreizr1 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 14:03   #81
WALKER

Stage 2
 
WALKER's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 52
Default Re: Opel Classic Club

Asa cum am simtit a iesit un super club de Mantisti . Ma bucur pentru voi , mai ales ca oricand se pot strange 10 bucati la o locatie oarecare pe care vreau sa o propuneti voi . Hai sa stabilim o locatie care sa nu fie nici Polivalenta nici Piata Constituriei sau a Revolutiei . Locatia respectiva ar fi bine sa fie totusi accesibila publicului si sa fie totusi cat mai centrala . Votati si pentru numele clubului Opel Classic Club sau Manta Classic Club
WALKER is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 14:32   #82
crywolf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,080
Default Re: Opel Classic Club

Ma raliez si eu cu o MANTA (momentan bidhita fata, dar se repara ea).Nu am poze ,dar pun cat de curand.Am ramas dator si la john cu poze, inca de cand a fost la IASI...sorry john, dar nu am avut cand si cum.Dar s fac si astea....


Quote:
Originally Posted by WALKER View Post
Asa cum am simtit a iesit un super club de Mantisti . Ma bucur pentru voi , mai ales ca oricand se pot strange 10 bucati la o locatie oarecare pe care vreau sa o propuneti voi . Hai sa stabilim o locatie care sa nu fie nici Polivalenta nici Piata Constituriei sau a Revolutiei . Locatia respectiva ar fi bine sa fie totusi accesibila publicului si sa fie totusi cat mai centrala . Votati si pentru numele clubului Opel Classic Club sau Manta Classic Club
__________________
Manni for life !!!
crywolf is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 16:08   #83
andreizr1

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,030
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Opel Classic Club

banuiesc ca va ganditi undev ain centrul tarii.... eu de ex sint tocmai de unde se agata harta in cui... baia mare
andreizr1 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 17:19   #84
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default Re: Opel Classic Club

votez opel classics (my idea)
kirin is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 20:37   #85
john17

Stage 5
 
john17's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,988
Default Re: Opel Classic Club

Pentru Opel Classics! Nu stabiliti intalnirea pre repede ca inseamna sa dau rasol ca sa ajung si eu cu "mantaua"
Crywolf, vezi ca trebuie sa iau drumul Iasiului cat de curand (cred ca in 2-3 zile)!
john17 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 20:48   #86
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Opel Classic Club

Opel Classics too....dar din cate am inteles o sa fie club de manta...si putinele rekorduri ce fac?
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 09:52   #87
cyclops

Stage 3
 
cyclops's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 108
Member of:
[Opel]
Default Re: Opel Classic Club

Tot Opel Classic zic si eu
cyclops is offline   Reply With Quote
Old 01-10-07, 11:47   #88
crywolf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,080
Default Re: Opel Classic Club

Ma suni inainte si poate ne mai intalnim.Nu am apucat sa fac nimik la ea de cand ai vazut-o ultima oara...dar cred ca voi ajunge pe la cealalta MANTA sa vad in ce stare e si cam ce mai am de ales de pe ea...



Quote:
Originally Posted by john17 View Post
Pentru Opel Classics! Nu stabiliti intalnirea pre repede ca inseamna sa dau rasol ca sa ajung si eu cu "mantaua"
Crywolf, vezi ca trebuie sa iau drumul Iasiului cat de curand (cred ca in 2-3 zile)!
crywolf is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 01:22   #89
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default Re: Opel Classic Club

Quote:
Originally Posted by b0gDaN3l View Post
1 Kapitan 62` (florin_cars))
si poate ne aduce florin_cars noutati despre opelul GT, s-a intors propietarul in tara?
o sa ma interesez de GT..cat despre mine am precizat mai inainte cu cateva pagini...voi fi membru simpatizant..sau voi adera mai tarziu la club. Momentan multele masini ce le detin...si calitatea de membru la 3 cluburi ma impiedica financiar la alte cheltuieli si implicatii pt pasiunea mea.
Va multumesc si doresc bafta clubului si membrilor acestora...desi poate in aceasta situatia poate nu conteaza parerea mea, votez pt Opel Classic Club
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 15:30   #90
Bogdan OCC
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Bogdan OCC's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 921
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Old School Cars]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Opel Classic Club

Nu-i bai Florine, oricum numai voturi pentru clubul de clasice opel....si asa sper sa fie...
Sa ma adaugi in lista la yahoo ca vreau si eu detalii despre GT, da frumoasa piesa ce sa zic...
Bogdan OCC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -