Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [A.C.S. Speedline Motorsport] [FORD] [2 Roti] [Old School Cars]
Club Cosworth
hai ca stiu ca suntem putini adica 3 cu motoare de 2000 si inca cativa cu V6 da poate ne strangem,mai e cineva si eu nu stiu?
escort,sierra,scorpio............numai coss sa fie
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Hi,are there many cosworths in Romania? Do you have a club? When do you gather together on meetings? What models are your cars? We could make BG-Romanian cosworth fens meeting,there are several enthusiasts over here
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [A.C.S. Speedline Motorsport] [FORD] [2 Roti] [Old School Cars]
Re: Club Cosworth
nu am facut topicul asta sa vedeti cum arata o sierra sau un escort coss ,eu vreau sa gasesc posesorii lor care sunt sigur ca stiu cum arata masinile lor ,iar daca vor ei pot sa posteze poze cu ele
eeeee...asa mai merge, dar sa stii ca tu nici nu aveai masina cand ma uitam eu la filmuletele astea )
Le stiu, si "e" salvate de mult pe CD
Auzi bre', nu ai si tu 4 jante de tabla pe 14 pt Sierra ?
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [A.C.S. Speedline Motorsport] [FORD] [2 Roti] [Old School Cars]
Re: Club Cosworth
cum adica nu aveam masina cand te uitai tu la filmele astea ) le-ai vazut acum 5-6 ani?) nu nu am jante de tabla ca nu am ce sa fac cu ele, eu folosesc doar 16