Salut,trec direct la subiect...nu are rost sa ne lungim. :P
Mai am un an si ar trebui sa iau permisul si o masina. Cand ma refer la masina ma gandeam la un Focus ST.
M-ar interesa cam cate o sa coste peste ceva timp...Nu stiu ce sa mai zic, gasim noi ceva de vorbit!
Multumesc!