Revizia la 15.000km la reprezentata Casa Auto Iasi m-a costat 5,2 mil.
Ulei , Filtru ulei si alte prostii minore.
La 30.000km cica trebuie schimbate placutele frana fatza...sau spate...nu mai retin ce mi-au spus.
E marfa masina ...a mea are un an ...am 18.000km cu ea...merge brici.
e 1.3 benzina.