cred ca nu i mai pun nici o janta,,,o scot la vanzare
masina este neagra,,adusa din grmania acu 1 an si ceva,,,an 2003,tdi,101 cp,consuma putin,euro 3,...6 airbaguri,servo total,abs,aer conditionat,3 jante,oglinzi incalzite,scaune sport,suspensie sport,volan si ceasuri sport,,volan reglabil,,scaune reglabile pe inaltime,,masina a fost intretinuta bine si revizile i leam facut la timo,,numai cu uleiuri bune,,prima data castrol apoi mobil 1,,,motorina am bagat numa de la omv,,masina a fost mearsa in pitesti,acu m am mutat in bucuresti ca am venit la facultate.are vreo 180 000 km reali.pret:9250 euro negociabil.