Quote:
Originally Posted by gyovannyxxl
da luminile la interior adica plafoniera si spate cineva mi a zis sa curat btoasca de la usa soferului ca acolo s ar afla un monocontact care este imbacsit de mizerie dar mie nu imi merg nici cand dau la lampile pt citit alea ar trebui sa mearga
|
o sa ma uit ,in weekend sa vad ..sper sa ii dau de cap..
s-ar putea sa fie vreo problema la modulul confort
daca reusesti ceva,sa `mi dai si mie un PM , te rog:d
vad ca esti tot din Craiova

!