Salut..am o magazie de cd in bord la un golf 4 si de cateva zile imi apare mesajul cd error cu orice cd as incerca nici macar cele originale din reviste nu le citeste, se aude doar un zgomot inauntru cum ar invarti cd si parca da sa se blocheze.Stie cineva cum pot remedia aceasta problema ?