Salut pe toata lumea..pana acum vroiam sa imi cumpar un golf 4 pentru a face din el ceva deosebit..dar m-am gandit mai bine si sunt foarte hotarat sa achizitionez un vw passat b6..dar foarte multe persoane imi spun ca de exemplu motoarele de 2.0 tdi nu sunt deloc reusite si ca apar foarte des probleme cu injectoarele si cu distributia..as vrea daca puteti sa ma ajutati sa nu fac vreo greseala sau sa imi spuneti parerea despre aceasta masina..