Salutare tuturor!Am o mare dilema intre a alege un motor pntru un VW Corado, pe el este un 1.8 si ma intreb daca se merita sa ii fac swap cu un VR6.Ma intereseaza in special performante, (diferenta mare intre unul si celalalt), consumul (daca imi puteti spune niste cifre) si probleme ce pot sa apara pe parcurs.
Multumesc anticipat!