Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 15-07-10, 12:04   #1
bv58bar

Stage 5
 
bv58bar's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,804
Default umbrela vw

se geseste umbrela vw la dealeri? sau are careva de vanzare? m-ar interesa cam la ce pret se invarte o umbrela de genul sau mai bine caut una no name sa incapa in locasul din usa?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	umbrela vw.jpg
Views:	143
Size:	70.2 KB
ID:	1569350  
__________________
Membru cu rugina turbata...
bv58bar is offline   Reply With Quote
Old 15-07-10, 17:58   #2
iulian2476

Stage 5
 
iulian2476's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,667
Default Re: umbrela vw

Quote:
Originally Posted by bv58bar View Post
se geseste umbrela vw la dealeri? sau are careva de vanzare? m-ar interesa cam la ce pret se invarte o umbrela de genul sau mai bine caut una no name sa incapa in locasul din usa?
Sunt scumpe rau accesoriile la astia si nu isi fac banii: http://www.volkswagen-zubehoer.de/sh...me_Geldboersen

Sa dai atatia bani doar pentru o amarata de sigla e prostie in opinia mea. Este o tendinta tampita a firmelor care vor sa iti invadeze intreaga existenta de la papuci, la portofel, la ochelari sau haine, cu sigla lor. Si asa Volkswagen nu produce nimic din ce pune pe masini, dar continua sa exagereze cu toate nimicurile.

Last edited by iulian2476; 15-07-10 at 18:01.
iulian2476 is offline   Reply With Quote
Old 15-07-10, 19:45   #3
bv58bar

Stage 5
 
bv58bar's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,804
Default Re: umbrela vw

da intradevar cam mult pt o umbrela pe care cel mai probabil nici nu o s-o folosesti vreodata+ca 35 de euro e la ei, la noi sigur sunt aproape dublu...cred ca o sa caut una mica sa incapa acolo si o sa apelez la baietii astia care fac autocolante si o sa-mi iau o sigla de diametrul manerului umbrelei ca multi vad putini cunosc...multumesc de info.
bv58bar is offline   Reply With Quote
Old 15-07-10, 19:59   #4
iulian2476

Stage 5
 
iulian2476's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,667
Default Re: umbrela vw

Aceasta manie am avut-o si eu, sa am tot felul de lucururi care tin de masina de la VW. Dar chiar nu merita. De exemplu am vrut sa am trusa medicala originala, triunghiul reflectorizant, vesta, consumabilele sa le iau originale, etc. Chiar nu merita si e un simplu moft. Poti sa cumperi produse cel putin la fel de bune de la alti producatori. Eu privesc politica aceasta de a pune sigla unei marci pe toate produsele un gest de snobism. Norocul meu ca mi-a trecut.
iulian2476 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -