buna seara! mi s-au ars si mie la golf 3(1.6 benzina din 93) cele doua(cred ca sunt doar 2) beculete care dau lumina,sunt sus in bord,pana ieri mergea doar unul dar azi s-a dus si acela. Ce becuri(leduri) trebuie sa cumpar si unde pot gasi asa ceva prin Timisoara daca stie cineva? de skimbat ma kinui si le dau eu de cap! sau o sa intreb cand am ledurile va multumesc si astept raspuns