salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??
am si eu un vw passat din 82 care . ....are o mica /mare problema..... are carburator de dacie ! carburatorul lui nu stiu ce o avut ...ca l o schimbat taicamio si....acuma ...lo pierdut si plm..... ma poate ajuta cineva ???