Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-10, 19:51   #1
ady-vw-lover

Stock
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 6
Exclamation salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??

am si eu un vw passat din 82 care . ....are o mica /mare problema..... are carburator de dacie ! carburatorul lui nu stiu ce o avut ...ca l o schimbat taicamio si....acuma ...lo pierdut si plm..... ma poate ajuta cineva ???
ady-vw-lover is offline   Reply With Quote
Old 03-02-10, 20:08   #2
ady-vw-lover

Stock
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 6
Default Re: salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??

se potriveste de pe un audi 80 ? motorul este de 1.6 ?? ma ajuta vineva ? va rog !?
ady-vw-lover is offline   Reply With Quote
Old 03-02-10, 21:29   #3
szoke_sz

Stage 5
 
szoke_sz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 1,771
Member of:
[VW]
Default Re: salut ..am nevoie de un carburator ...ma ajutati ??

da se potriveste..stii modelul cu multe viduri...sau pot sa ti pui pierburg 2b
szoke_sz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -