Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Zona tehnica VW

Zona tehnica VW Zona tehnica, secrete, tips&tricks VW

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-07, 22:28   #1
MH 19 KTA
VW Driver

Stage 3
 
Join Date: May 2007
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!!

caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!! daca are cineva sau daca stiti o adresa de net de und sa iau va rog sa-mi ziceti si mie. si daca se poate sa fie si in romana
MH 19 KTA is offline   Reply With Quote
Old 28-05-07, 23:11   #2
pedros

Stage 3
 
pedros's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 79
Smile Re: caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!!

Quote:
Originally Posted by MH 19 KTA View Post
caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!! daca are cineva sau daca stiti o adresa de net de und sa iau va rog sa-mi ziceti si mie. si daca se poate sa fie si in romana
am eu manual. ii in romana. acum nu scriu de pe calculatorul meu ,dar saptamana viitoare,luni 5 iunie, am sa iti trimit manualul . daca nu reusesc sa atasez paginile aici pe site ,ti le trimit pe messenger. id-ul meu ii : pedros_speed
pedros is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 16:41   #3
MH 19 KTA
VW Driver

Stage 3
 
Join Date: May 2007
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!!

ms. am dat add la id tau dar tre sa dai si u accept . dar poate e my bine daca poti sa-l pui aici k poate my are nevoie si altcineva de el .
MH 19 KTA is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 23:09   #4
MH 19 KTA
VW Driver

Stage 3
 
Join Date: May 2007
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!!

Quote:
Originally Posted by pedros View Post
am eu manual. ii in romana. acum nu scriu de pe calculatorul meu ,dar saptamana viitoare,luni 5 iunie, am sa iti trimit manualul . daca nu reusesc sa atasez paginile aici pe site ,ti le trimit pe messenger. id-ul meu ii : pedros_speed
Ce se mai aude de manual? mi-l dai pana la urma? sau imi iau gandu???
MH 19 KTA is offline   Reply With Quote
Old 11-09-07, 21:22   #5
ev3rsad

Stage 1
 
ev3rsad's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 14
Default Re: caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!!

Quote:
Originally Posted by MH 19 KTA View Post
caut manual utlizare pt passat 2002!!! pls!!! daca are cineva sau daca stiti o adresa de net de und sa iau va rog sa-mi ziceti si mie. si daca se poate sa fie si in romana
Dak mai vrei manualul de utilizare il am eu in limba engleza, intra pe mess pe id-ul meu ( ev3rsad ) si ti-l trimit
ev3rsad is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -