Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Zona tehnica Oltcit

Zona tehnica Oltcit Zona tehnica, secrete, tips&tricks Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-07, 11:57   #1
Cristip1970

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 24
Wink Manual Intretinere Oltcit

Am avut candva imprumutat . Era bun si util dar totusi erau lacune la greu in el . Am tot cautat pe net sa dau de ceva mai usor de rasfoit sau cel putin coloratura sa fie mai utila dar nu am gasit. M-am apucat sa fac unul in PDF si totusi am nevoie de ajutor . Nu sa ma invete sa scriu . Imi trebuiesc poze cat mai clare la subansambluri , ansambluri ( nu folclorice ) . Ce ziceti facem impreuna ? ca nu am soacra sa ma ajute la cap .
Cristip1970 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-07, 12:32   #2
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Manual Intretinere Oltcit

manualul de intretinere al oltcitului il gasesti si pe odc dak il cauti...eu l-am avut cu toate paginile dar l-am sters k am si cartea...cauta-l si o sa-l gasesti
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 12-06-07, 13:40   #3
Cristip1970

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 24
Wink Re: Manual Intretinere Oltcit

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
manualul de intretinere al oltcitului il gasesti si pe odc dak il cauti...eu l-am avut cu toate paginile dar l-am sters k am si cartea...cauta-l si o sa-l gasesti
Nu am acces bun la huburile externe . Viteza am pe net dar nu mi se conecteaza pe alt hub . Ceva indicatii te rog?
Cristip1970 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-07, 18:50   #4
olcitmaniac

Stock
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 9
Default Re: Manual Intretinere Oltcit

dap,nici mie nu-mi merge hub extern si vreau carte sau ceva kre sa cuprinda toata instalatia electrica.vreau sa o modific sa-i pun nishte adaugari,da nu pot sa umblu la ea k nu stiu ce face fiekre cablu in parte si nici nu prea sunt electricieni pe aici si plaiurile mele k sa se ocupe de ea asha cum trebuie.stie kreva un site,ceva cu ce vreau eu...pls...k-s disperat nu alta,am pierdut nopti in sir si degeaba!--abelu1987--kre vor sa mai vb cu un maniac de olcituri
olcitmaniac is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 20:34   #5
andreitennet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 9
Default Re: Manual Intretinere Oltcit

uite manual
l-am tras eu http://www.tennet.ro/download/OLTCIT.rar
andreitennet is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -