Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 15-08-08, 15:26   #16
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

am vazut si eu pe strada....cum naiba sa fie in pericol cand sunt o groaza de aparitii
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 18-08-08, 11:13   #17
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Uitati aici Calugarita SHAOLIN , in actiun , devorand :

1. Un soarece de camp

2. Si partenerul de " Calareala "

P.S. : In numele stiintei mi-am permis sa ridic aceste link-uri aici , nu pentru a face publicitatea .
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 18-08-08, 12:32   #18
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Eu am zis ca ii mananca capul dar voi nu nu nu nu nu era batman
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 18-08-08, 14:07   #19
synu
4Rally

Stage 4
 
synu's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 267
Member of:
[4Rally]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

ale dreaq de insecte !!! auzi sa manance capul mascului...........
synu is offline   Reply With Quote
Old 18-08-08, 17:07   #20
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Ferocitatea salasluieste de multe ori acolo unde ne asteptam a gasi tandrete si gingasie....
Oricum,a doua secventa te poate duce cu gandul la "The Silence of the Lambs" in versiune mini.....Aproppos,ganditi-va ca si zboara bestia...cred ca-i un fel de zmeul-zmeilor in lumea ei.

PS: nu sunt atat de "destule" cum vi se pare...pun pariu ca daca i-am aduna pe toti cei care au vazut cate una si sunt siguri sau au poze cu ce au vazut,nu am depasi un numar de 10 persoane(in bucuresti)...nu includem in categorie si mincinosii care's multi si pun pasiune in ceea ce scot pe gura
-La insectar,este si ilegal si lipsit de sens...oricarui pasionat din domeniu i l-ai arata,vei avea parte de dispret,toti cunoscand faptul ca-i specie ocrotita...deci satisfactia...unde ar fi?..ca am "invins" si colectionat o...Insecta ?!
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 23:33   #21
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

fiv-ar scarboseniile le-as borsi pe toate... dar tinand cont ca e o specie protejata si pe cale de disparitie (nu ca as duce eu lipsa astora cum as duce lipsa unui animal, dar unora le pasa) ma abtin... asta in cazul in care nu ma trezesc cu una in camera, ca parchet se transforma
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 13:42   #22
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

hai sa pun si eu o fata bisericeasca
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P8230833.JPG
Views:	115
Size:	44.7 KB
ID:	622519   Click image for larger version

Name:	P8230834.JPG
Views:	95
Size:	53.1 KB
ID:	622520   Click image for larger version

Name:	P8230835.JPG
Views:	91
Size:	49.9 KB
ID:	622521  

bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 14:08   #23
Spookie

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 139
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Am vazut si eu 3 dinastea in Timisoara de cand m-am nascut, credeam ca sunt lacuste supraponderale dar se numesc calugarite , asa-i ? Oricum , nu credeam ca sunt in stare sa manance masculul , de obicei sunt mai mari si mai puternici si au grija de o "turma" intreaga nu se imperecheaza o data si mor..
Spookie is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 15:43   #24
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

bmwm5 , imi face impresia dupa dimensiunile aluia,ca ar fi mascul....deci el sarmanul,e cam victima..
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 17:10   #25
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

nu ma pricep,era la mine la servici,vroia sa intre in toaleta barbatilor,deci ...era mascul a incaput intr-un pahar de plastic,pe lungime.l-am luat de acolo si l-am pus undeva unde e iarba,sa nu fie calcat
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-08, 19:25   #26
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

ori sunt mai multe,ori se misca foarte repede,am pus-o undeva in iarba,iar acum e pe un zid,la vreo 20 de metri de primul loc.nu se poate asa ceva
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 13:38   #27
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

are dreptate lascarica, parca-i tacerea mieilor in varianta insectelor filmul al doilea...
Quote:
Originally Posted by denver View Post
era de asteptat de la o femeie ) , din pacate nu-i o gluma , este o realitate cel putin in general cam asa se intampla :P
nu se intampla asa in general, cel putin nu la mine, poate la tine
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 13:41   #28
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

asta mic din poza mea sta de vreo 3 zile lipit de un perete.o fi murit?sau asteapta prada?
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 13:56   #29
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
are dreptate lascarica, parca-i tacerea mieilor in varianta insectelor filmul al doilea...

nu se intampla asa in general, cel putin nu la mine, poate la tine

simteai nevoia sa spui ceva ? am zis in general nu-i vorba de mine sau de tine lol
denver is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 14:06   #30
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

da, simt nevoia sa spun ceva cand citesc generalizari de genul celor spuse de tine, probabil din vasta-ti experienta.
dar suntem off-topic deja, putem continua pe sectiune pe "femei"
aleks is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -