Am creat acest Thread ptr as spune fiecare parerea care a fost pe listoralul romanesc, pareri despre cazare, la ce vile/ hoteluri merita sa te cazezi. ( ii rog pe cei care spun ca litoralul e jeg sau "mai bine mergi in strainatate" sa se abtina, ca nu ptr asta am creat thread'ul )
Anu asta as vrea sa merg la Costineti si ii rog pe cei care au fost sa imi recomande si mie si nu numai vile la care au fost cazati si s'au simit f bine!