Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-13, 14:01   #1
eddy_emil

Stage 1
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Smile Putin ajutor ?

Buna ziua!

Oricat de mult urasc milogeala si n-am fost niciodata vanator de "like-uri", am nevoie de fiecare persoana posibila care poate oferi o mana de ajutor. Dupa cum stiti, site-ul 4tuning desfasoara un concurs impreuna cu cei de la Guidare Pilotare in care participa si subsemnatul.

Deoarece la inceputul concursului, s-au dat foarte multe calificative negative comentariilor, am ajuns in ultima pagina, si practic nu am avut posibilitatea de a face ceva pentru a urca pe prima pagina, pierzand astfel multe voturi. Acum, sunt pe locul 6, si am nevoie de ajutorul dumneavoastra pentru a urca macar o pozitie si a ma califica pentru alegerea castigatorilor.

Nu blamez pe nimeni si nu arat cu degetul, e competitie si toti vrem sa castigam. Asa ca am rugamintea la dumneavoastra, utilizatorii forumului, daca doriti si aveti timpul necesar, sa acordati 5 minute citirii comentariului meu, cu un eventual calificativ. De asemenea, apreciez orice comentariu, pozitiv sau nu, la adresa mea.

Va multumesc anticipat si mentionez ca daca va fi nevoie de mine undeva, voi raspunde cu promptitudine.

O zi buna,
Eduard
eddy_emil is offline   Reply With Quote
Old 29-08-13, 09:27   #2
eddy_emil

Stage 1
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Default Re: Putin ajutor ?

Revin cu aceasta rugaminte.

Multe multumuri celor care au votat deja...

Numai bine!
eddy_emil is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -