Cu totii stiti ce s-a intamplat si ce se intampla in continuare cu romanii din Italia. Deja multi au inceput sa ne priveasca cu alti ochi, chiar cu sila etc.
Poate sunt si printre noi membri 4T care au fost in perioada aceasta in Italia si poate ei ne pot povesti mai pe larg.
P.s Zilele trecute am trecut prin turcia (instanbul) iar receptionerul hotelului cand a observat nationalitatea romana, ce credeti ca a facut in secunda 2? A scos un
pistol pe care il detinea pentru orice eventualitate ... (da a-ti auzit bine), poate vi se pare hilar dar e adevarul gol golut.