eu zic ca daca vrei sa spargi o parola risti sa ramai si fara monitor
din moment ce dai cu ciocan , tesla , tarnacop , bazooka
nush eu asha gandesc . . .
P.S. nu trebuie neaparat sa fie de la BRD , paote sa fie orice banca
SHOGUN-A8- taci ca iti dau si tie 20% din ce imi iese