Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-08-07, 08:58   #1
andreycool1993

Stage 1
 
andreycool1993's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 24
Cool SPART parole pe messs(programe)

exista programe de spart parole dak da datiimile plss sau helpp me am nevoie neaparata
andreycool1993 is offline  
Old 02-08-07, 09:26   #2
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

nu exista asa ceva ...
lasati-va de prostii !
Mustang is offline  
Old 02-08-07, 13:12   #3
george albu

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 45
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

ahahahh ...v`ba lu mustang.cum sa existe?dak are exista am ramane toti fara mailuri)
george albu is offline  
Old 02-08-07, 13:16   #4
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

* de existat exista ceva... dar nu program.... ) Mustang are 13 ani nu vezi...
NSL_KiwY is offline  
Old 02-08-07, 13:31   #5
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

Quote:
Originally Posted by [-KiwY-] View Post
* de existat exista ceva... dar nu program.... ) Mustang are 13 ani nu vezi...
fix asta vroiam sa zic shi eu dar ma gandeam totushi sa ma abtzin =))))
ma bucur totushi c-a facut-o cineva
Oxide is offline  
Old 02-08-07, 13:34   #6
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

exista multe metode si sunt chiar si programe(cu programele am patit-o chiar eu cand un prieten mi-am schimbat parola la mess ca sa imi demonstreze ca se poate)...dar dupa cum vezi nu sunt expuse la vedere.cel mai bn e sa cauti pe siteurile de hackeri si pe forumuri acolo o sa gasesti sigur....exista si un forum in romania cu asa ceva
__________________
"APLICAM TOTI LEGEA JUNGLEI DESI STAM INTRE BETOANE..."
Craxy is offline  
Old 02-08-07, 14:57   #7
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

Quote:
Originally Posted by Craxy View Post
exista multe metode si sunt chiar si programe(cu programele am patit-o chiar eu cand un prieten mi-am schimbat parola la mess ca sa imi demonstreze ca se poate)...dar dupa cum vezi nu sunt expuse la vedere.cel mai bn e sa cauti pe siteurile de hackeri si pe forumuri acolo o sa gasesti sigur....exista si un forum in romania cu asa ceva
cred k u nu stii ce vorbesti... kum sa existe program de spart pass de mail la yahoo? f. multi vorbesc din auzite.... knd ai sa stii kum se creeaza un program si sa stii sa citesti liniile de cod... ai sa intelegi k e imposibil...
__________________
=======IN GOD WE TRUST=======
NSL_KiwY is offline  
Old 02-08-07, 15:02   #8
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

iti spun eu ca exista doar ca trebuie sa umblii dupa ele ca sa le gasesti nu e e pe baza ca bagi id si gata enter si ai parola....e ceva mai complicat...oricum cand au reusit sa sparga banci si tot felu de chestii hackeri nu a fost nimk dar akm cand auziti si voi ca se poate sparge id de yahoo repede"cum iti dai seama ce zici wow incerdibil,etc."imagineaza-ti cat de greu e sa spargi siteurile bancilor si sa intri la NASA cum au fkt unii.....asta inseamna ca e floare la ureche un id de yahoo
Craxy is offline  
Old 02-08-07, 15:12   #9
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

deci kiar ma faci sa rad. uite ai id-u meu in semnatura si te astept sa.l spargi.
F. multi nu stiu ce inseamna cuv. HACKER SAU CONFUNDA KU CRAKER........... asa ca.......
NSL_KiwY is offline  
Old 02-08-07, 15:16   #10
Craxy
VW Driver

Stage 5
 
Craxy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 714
Member of:
[VW]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

cum dracu sa-l sparg daca nu am programu ala...oricum mie mie tot una ca creazi sau nu da iti spun un prieten(ca il aveam in lista deaia prieten ca nu-l cunosc)a fkt rost de ceva program asemanator si mi-am demonstrat ca se poate ca nici eu nu am crezut oricum io ies din discutie ca vad ca nu am cu cine nu are rost sa vb degeaba.
Craxy is offline  
Old 02-08-07, 15:28   #11
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

pai daca e cu din astea . . .
dati-mi si mie porgramul sa sparg BRD-u' sa imi bag si eu pe card cateva milioane de euro
shantzu is offline  
Old 02-08-07, 15:33   #12
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

Shantzule..deja cu postul asta te-a luat SRI-ul la ochi
Cat despre spart parole...se pot sparge..dar nu prin progamele pe care le poate folosi orice retardat...
Si trebuie sa va ganditi ca voi nu vreti neaparat sa spargeti parola lol..ci s-o furati..so exista mai multe metode
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline  
Old 02-08-07, 15:33   #13
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

Hai k ti.l dau yo da ai rabdare sa.mi bag yo,da? =))
NSL_KiwY is offline  
Old 02-08-07, 15:38   #14
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

Quote:
Originally Posted by SHOGUN-A8 View Post
Cat despre spart parole...se pot sparge..dar nu prin progamele pe care le poate folosi orice retardat...
...corect !
Oxide is offline  
Old 02-08-07, 15:56   #15
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: SPART parole pe messs(programe)

eu zic ca daca vrei sa spargi o parola risti sa ramai si fara monitor
din moment ce dai cu ciocan , tesla , tarnacop , bazooka
nush eu asha gandesc . . .
P.S. nu trebuie neaparat sa fie de la BRD , paote sa fie orice banca
SHOGUN-A8- taci ca iti dau si tie 20% din ce imi iese
shantzu is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -