Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-08, 13:26   #871
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Bacalaureat 2008

O sa fie urat in Bucuresti pentru ca sigur vor fii camera la fiecare sala in fiecare hol, baie etc, de vorbit intre voi sau sa trimite ti bilete nu prea cred.
Eu am picat la o materia la specialitate, iar in toamna am dat din nou, am luat cu 8.00 pe meritul meu, dar am vazut altii care au dat banul si tot nu au trecut din cauza crizei care era atunci si nu mai putea i face nimic.
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 14:19   #872
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Thumbs up Re: Bacalaureat 2008

care are rezolvarile ptr anu asta?sa le urce aici ca mai sunt si altii care au nevoie (nu io...)
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 14:55   #873
Geko

Stage 4
 
Geko's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 242
Default Re: Bacalaureat 2008

Quote:
Originally Posted by mihai88 View Post
care are rezolvarile ptr anu asta?sa le urce aici ca mai sunt si altii care au nevoie (nu io...)
salutare, rezolvarile pentru anul asta inca nu se pot gasi pentru ca sunt cateva zile de cand au aparut variantele, iar unele variante nu sunt corecte, in sensul ca sunt exercitii gresite in unele variante (la matematica de exemplu unele) .Si in plus ar fi imposibil sa apara rezolvarile la 600-700 de variante poate si mai mult , intr-un timp asa de scurt...
Geko is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 16:17   #874
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Bacalaureat 2008

Quote:
Originally Posted by Geko View Post
salutare, rezolvarile pentru anul asta inca nu se pot gasi pentru ca sunt cateva zile de cand au aparut variantele, iar unele variante nu sunt corecte, in sensul ca sunt exercitii gresite in unele variante (la matematica de exemplu unele) .Si in plus ar fi imposibil sa apara rezolvarile la 600-700 de variante poate si mai mult , intr-un timp asa de scurt...
hehehehe
cine te-a mintit?
anul trecut au aparut subiectele si la o saptamana maxim au aparut subiectele rezolvate...
si cand au aparut eratele au aparut si variantele noi de subiecte rezolvate...
O sa te intrebi cum s-a putut asta...pai autorii cartilor de rezolvari sunt cei care au facut subiectele
orlando is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 16:22   #875
Geko

Stage 4
 
Geko's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 242
Default Re: Bacalaureat 2008

Quote:
Originally Posted by orlando View Post
hehehehe
cine te-a mintit?
anul trecut au aparut subiectele si la o saptamana maxim au aparut subiectele rezolvate...
si cand au aparut eratele au aparut si variantele noi de subiecte rezolvate...
O sa te intrebi cum s-a putut asta...pai autorii cartilor de rezolvari sunt cei care au facut subiectele
acu scuze ca zic,dar gresesc cand spun ca anu trecut au aparut variantele finale in aprilie?si oricum degeaba ai variantele rezolvate ca nu mai poti sa copiezi, pentru ca nu mai sunt pe numere cele de anu asta.....
Geko is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 16:28   #876
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Bacalaureat 2008

poate asa or sa faca sa nu se mai copieze...dar tot am dubii...
habar n-am cand au aparut anu trecut subiectele rezolvate...doar la matematica...si nu imi mai aduc aminte
dar la faza ca subiectele cand apar sunt si rezolvate...sunt sigur...am cunostinta care a facut subiectele si rezolvarea si a avut cota-parte din vanzarile cartii.
orlando is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -