Salutare,
Apelez la cei care stau in PITESTI, si anume sunt in cautarea unei locatii (BAR, CLUB, RESTAURANT, HOTEL), unde sa se poata tine intreviuri de angajare. Daca stiti ceva care s-ar preta la ceea ce am eu nevoie va rog sa-mi spuneti.
Multumesc,