Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-14, 17:36   #16
hondacivic2007

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
iti faci user pe 28 nov 2013
ai un singur post pe un forum de pasionati
si acela,ghici , sa arunci tu cu noroi intr-un service care nu numai ca lucreaza ieftin,dar lucreaza lafel de bine cu reprezentante din romania ale marilor producatori auto
mica ta dreptate?
pai daca ti se oferta un singur pret pt kit ambreiaj original? ziceai ca e scump
de ce nu spui ca ti s-au oferit toate variantele posibile si preturi f bune?
p.s. imi aduci aminte de un tip care arunca niste caramizi prin aceeasi perioada cand ai facut user
Refuzi sa imi raspunzi la intrebare. Nu am zis ca nu lucrati bine sau ca nu aveti preturi ok. Tocmai d-asta am vrut sa fac asta la voi, in primul rand datorita lui Santos care v-a facut reclama cu tonele si ca am vazut ca lucrati la masini bune. Totusi sper sa intelegi ca nu am nimic cu tine, ci cu cel care mi-a zis ca ma suna si a uitat.
hondacivic2007 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-14, 17:39   #17
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

bun,a fost penalizat din salariu ca nu si-a dat seama ca se termina programul si ca nu va avea cum sa-ti oferteze tie piesele
mi se pare f grav si sigur e un motiv sa faci antireclama unui service unde nici macar nu ai intrat
ar trebui sa ne suspende astia licenta RAR ca tu te porti ca un copil mic
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 17-02-14, 17:42   #18
hondacivic2007

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
bun,a fost penalizat din salariu ca nu si-a dat seama ca se termina programul si ca nu va avea cum sa-ti oferteze tie piesele
mi se pare f grav si sigur e un motiv sa faci antireclama unui service unde nici macar nu ai intrat
ar trebui sa ne suspende astia licenta RAR ca tu te porti ca un copil mic
Nu am zis ca trebuie sa va faca astia nimic, nu fac antireclama la un service, ci la un angajat de acolo. Pe tine, ca om si patron te vad ok putand sa ai un personal de top.

Accepta intamplarea asta ca una in care ai vazut ce angajat ai, a 10-a oara, nu am nimic cu tine, santos sau cu serviceul....
hondacivic2007 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-14, 18:01   #19
hondacivic2007

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Quote:
Originally Posted by hondacivic2007 View Post
Nu am zis ca trebuie sa va faca astia nimic, nu fac antireclama la un service, ci la un angajat de acolo. Pe tine, ca om si patron te vad ok putand sa ai un personal de top.

Accepta intamplarea asta ca una in care ai vazut ce angajat ai, a 10-a oara, nu am nimic cu tine, santos sau cu serviceul....
Daca vede un admin asta, poate sterge topicul. S-a rezolvat totusi ok, in privat.

PS: Eram suparat ca eu eram presat de timp si asteptam raspuns de la CZR (angajatul service-ului), timp in care ma puteam duce in alta parte...
hondacivic2007 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-14, 22:47   #20
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Mama deci ma asteptam la vreo mare teapa, sau vreo inselaciune dar sa faci scandal ca cineva a uitat sa te sune e prea de tot.....daca mergeai la service reprezentanta iti zic din propria experienta ca nici nu te baga in seama...asta avand in vedere ca ai tinut sa specifici faza cu lambo,gtr si alte avioane )))))....la reprezentanta chiar au prioritate oamenii cu bani si masini cu adevarat importante....dupaia restu lumii ......
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 21-02-14, 01:16   #21
hondacivic2007

Stock
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 3
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
Mama deci ma asteptam la vreo mare teapa, sau vreo inselaciune dar sa faci scandal ca cineva a uitat sa te sune e prea de tot.....daca mergeai la service reprezentanta iti zic din propria experienta ca nici nu te baga in seama...asta avand in vedere ca ai tinut sa specifici faza cu lambo,gtr si alte avioane )))))....la reprezentanta chiar au prioritate oamenii cu bani si masini cu adevarat importante....dupaia restu lumii ......
Ce-mi place cand lumea subestimeaza pe cineva fara sa stie mai nimic despre persoana respectiva...
hondacivic2007 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-14, 12:37   #22
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Service auto CZR repara doar lamborghini ?!

Quote:
Originally Posted by hondacivic2007 View Post
Ce-mi place cand lumea subestimeaza pe cineva fara sa stie mai nimic despre persoana respectiva...
daca stai sa te gandesti tu ai inceput...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -