..am facut acest topic ....deoarece cei care avem telefoane mai demodate care au composer sa ne ajutam cu tonuri .....
pt inceput as vrea si eu daca are cineva si daca se poate ..
Bug Mafia 40 la ora .....dinc ate stiu exista ....si Ludacris -act a fool ..asta stiu sigur ca exista