Salut! Am si eu nevoie de putin ajutor din partea celor care se pricep la aparate de fotografiat; detin un aparat Kodak disc 6000" (asa scrie pe el) , pe baza de disc si nu gasesc pe nimeni care sa poata "scoate" pozele de pe el. La mine in oras nu e nimeni cu aparatura asa veche . O sa atasez niste poze cu aparatul. Daca are cineva vreo idee va rog sa-mi ziceti