Sunt student la Politehnica - Autovehicule Rutiere, dar as vrea sa invat despre tehnica auto si in paralel cu ceea ce ma invata facultatea, deoarece aici cursurile mi se par fara o mare utilitate practica.
Deci ce carte de tehnica auto in general recomandati? Exista asa ceva? Sper ca da...
De nivel cam incepator mediu
Multumesc!