Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-03-06, 23:12   #16
C0lt4Subaru

Stage 3
 
C0lt4Subaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 72
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Levski - Shalke 04 1-3
Rapid - Steaua 1- 1
Basel - Middlesbourgh 2 - 0


Rezultate Uefa de azi
C0lt4Subaru is offline  
Old 31-03-06, 00:54   #17
cassyus

Stage 3
 
cassyus's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 168
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

pariuru ceva?pt sapt viitoare ?...........io merg pe mana rapidului.........parca aud vocea lui becali:''dar ........ba.......da....b.....ba........ba''....hi hi hi
cassyus is offline  
Old 31-03-06, 09:17   #18
C0lt4Subaru

Stage 3
 
C0lt4Subaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 72
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

hahaha cassyus !.. eu o sa aud cam asa ceva... "dar ......b.a.daaaaaaaa...ba..bv ati castigat baietii mei .. eu gigi becali va fac case la toti" ")))
C0lt4Subaru is offline  
Old 31-03-06, 09:56   #19
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Cool Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by C0lt4Subaru
Nu am vazut .. nu am mai stat sa mai caut.. oricum STEAUA RULEAZA.. eu zic 2-1 Steaua . ! pm au jucat mai bine tiganii in a 2 a repriza
nu crezi k esti un pic cam neevoluat ? sa iti spun k sa realizat un studiu pe ultrasii celor 3 galerii *Rapid Steaua Dinamo* si la ultimele 2 sunt mai multzi rromi dekt in galeria rapidului ...sa iti mai zic k trebuie sa punem capat odata rasismului? prietene ia`o cum vrei iti atrag atentia ...fiindca nu se mai poate....sa iti dau un exemplu...te duci la mare te innegresti ... gata esti tzigan see...e very simple ... daia suntem asa "civilizatzi" daia avem trotuarele pline de flegme ... fiindca asa facea si bunicu acu 80 de ani ...dadea cu mucii de asfalt ....educatzia si gandirea lasa mult de dorit ....numai bine si un pronostic : hmm sa zicem 1-1 pe lia manoliu apoi Rapid se va califica
Andrei_NSL is offline  
Old 31-03-06, 10:06   #20
C0lt4Subaru

Stage 3
 
C0lt4Subaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 72
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

dak face 1-1 pe lia manoliu cum sa se califice !? rapid ?! nu a dat steaua gol in deplasare adika la ei ! :P si nu a fost rasism caa leam zis tiganii dar asa li se zice si sunt madrii ei ptr asta. ! no offense
C0lt4Subaru is offline  
Old 31-03-06, 12:01   #21
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Sper sa mearga Rapidul mai departe
Cosmin255 is offline  
Old 31-03-06, 12:33   #22
cassyus

Stage 3
 
cassyus's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 168
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by C0lt4Subaru
hahaha cassyus !.. eu o sa aud cam asa ceva... "dar ......b.a.daaaaaaaa...ba..bv ati castigat baietii mei .. eu gigi becali va fac case la toti" ")))

mai vedem noi ........poate se supara copos si le face la rapidisti .........vile ,mey (normal daca bate rapidul steaua,ca la cat de zgarcit e copos) hi hi hi
cassyus is offline  
Old 31-03-06, 14:29   #23
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by C0lt4Subaru
dak face 1-1 pe lia manoliu cum sa se califice !? rapid ?! nu a dat steaua gol in deplasare adika la ei ! :P si nu a fost rasism caa leam zis tiganii dar asa li se zice si sunt madrii ei ptr asta. ! no offense
Scuze Colt4Subaru...chiar nu am nimik cu tine...dar din cate am observat nu tare le ai cu fotbalu...dak a dat gol in deplasare...si a fost 1-1...dak e 1-1 si la ei acasa...nu ti se par cam egale scorurile...deci vor fi prelungiri in cazul asta...care sper sa nu se intample...k Fortza Steaua rulezzz...
Apoi...Steaua sau Rapid nu au cum sa joace in finala cu Middlesbrough...deoarece in caz k si asta se califica...se vor intalni in semifinala...deci daca e sa joaca vreo echipa romaneasca finala...o vor face contra...Sevilla sau Shalke...dupa mine...Tot respectu...
__________________
Zambeste...maine poate fi mai rau...
Criwar is offline  
Old 31-03-06, 18:23   #24
C0lt4Subaru

Stage 3
 
C0lt4Subaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 72
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

criwar stiu ca am gresit !! pe urma am .. !! am realizat ce am am zis cu 1-1 .. Sry ptr greseala mea !! si finala cu middlesbourgh a fost un mod de a zice. ! si cum sa joace contra lu sevilla ? !! "contra...Sevilla sau Shalke...dupa mine"
C0lt4Subaru is offline  
Old 01-04-06, 00:11   #25
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Red face Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by C0lt4Subaru
dak face 1-1 pe lia manoliu cum sa se califice !? rapid ?! nu a dat steaua gol in deplasare adika la ei ! :P si nu a fost rasism caa leam zis tiganii dar asa li se zice si sunt madrii ei ptr asta. ! no offense
1.unii poate sunt mandrii cand le zici tzigani ...dar UEFA si forumurile de specialitate nu sunt si taxeaza grav aceste acte de rasism ...
2.ma refeream la 1-1 (90 min) apoi prelungiri eventual penalty`uri
3.nu prea le ai cu fotbalul .... preconizez o semifinala rapid - f basel ..si o finala rapid - schalke 04....
scuze dar mai documenteaza`te si tu .....
Andrei_NSL is offline  
Old 01-04-06, 01:03   #26
C0lt4Subaru

Stage 3
 
C0lt4Subaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 72
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Neah.. asta e .e parerea ta si documentarea. ta.despre fotbal andrei .! eu sunt de alta parere intelegi ?! stiu ca esti rapidist am vazut . dak esti rapidist nu trebui sa faci acte de prost gust contra stelistilor adika impotriva mea. ! si oricum Rapid nu o sa vezi in semifinala !! iti dau si scoru care va fii Steaua 2 - 0 Rapid!! E parerea mea intelegi ? nu trebui sa fii de acord cu mine fiecare cu parerea lui e o tara libera ! Si sa iti reamintesc.. aici pe 4tuning pe forum nu e UEFA... si nu fac act de rasism ! deci nu ma va penaliza cu nik .. nu interpreta gresit ce tiam zis .! Oricum SA CASTIGE Care e MAI BUNA STEAUA SAU RAPID !!
C0lt4Subaru is offline  
Old 01-04-06, 18:49   #27
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Red face Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by C0lt4Subaru
Neah.. asta e .e parerea ta si documentarea. ta.despre fotbal andrei .! eu sunt de alta parere intelegi ?! stiu ca esti rapidist am vazut . dak esti rapidist nu trebui sa faci acte de prost gust contra stelistilor adika impotriva mea. ! si oricum Rapid nu o sa vezi in semifinala !! iti dau si scoru care va fii Steaua 2 - 0 Rapid!! E parerea mea intelegi ? nu trebui sa fii de acord cu mine fiecare cu parerea lui e o tara libera ! Si sa iti reamintesc.. aici pe 4tuning pe forum nu e UEFA... si nu fac act de rasism ! deci nu ma va penaliza cu nik .. nu interpreta gresit ce tiam zis .! Oricum SA CASTIGE Care e MAI BUNA STEAUA SAU RAPID !!
da omule parerea mea ... te rog sa o respectzi ...
1. nu fac acte de prost gust....dak te uitzi la a2a ta postare...pe topicul creat de tine ...faceai referire parca la mustang k tzine cu rapid sau nu e microbist...e parerea lui ..respect`o...
2.4tuning nu inseamna UEFA ...si nu va insemna..poate va fi o UEFA a masinilor ...dar dak tu postezi despre rapid k sunt tzigani ... te duci cu aceeasi mentalitate pe stadion....ar putea iesi rau ...intelegi ? ...asta era ideea pretene .....
3.off-topic : incearca sa faci un topic mai complex...adica sa scrii ceva mai mult in primul post pe topic ... nu intelege gresit ...
cya ....poate ne intalnim la prisma sa bem o bere !!
Andrei_NSL is offline  
Old 01-04-06, 21:07   #28
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

steua joaca mai bine de cat rapidu.....si cred ca steua merge mai departe si scoru steua 2 rapid 0
TEKIN is offline  
Old 01-04-06, 21:31   #29
Cabbano

Stage 5
 
Cabbano's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 635
Talking Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

Quote:
Originally Posted by TEKIN
steua joaca mai bine de cat rapidu.....si cred ca steua merge mai departe si scoru steua 2 rapid 0
ai dreptate...
GO STEAUA!!!
Cabbano is offline  
Old 01-04-06, 21:50   #30
cassyus

Stage 3
 
cassyus's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 168
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Returu .. Steaua - Rapid ?

steaua joaca mai bine ca rapidul?!?!?! sa asteptam returul ...........poate ai niste surprize.........steaua 0 si rapid..........3..........hi hi hi
cassyus is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -