m-au spart astia ..muhahahahhahahah )
''Luna si Soarele se 'ciocnesc' deasupra Romaniei
Cel mai spectaculos fenomen astronomic din acest an, o eclipsa partiala de soare, vizibila si din Romania, va avea loc miercuri, pe 29 martie.
In Bucuresti va fi vizibila intre orele 12:44 si 15:06. ''
.......a fost kam freaky k in momentul eclipsei adik knd sa intunecat era asa de frig la cta de ziceai k sta sa ninga si nimeni nu intelegea de ce asa de brusk in schimb in jur de ora 2juma era deja cald klumea.....sp00ky
da cu telefonul am facut si eu ! la fel ca la tine au iesit adica neinteresante!
si din tulcea s-a vazut misto... eu am rupt o discheta si m-am benoclat! s-a lasat frig,vant..plm naspa! apoi toata ziua a fost naspa! si din ct stiu ca s-a vazut misto ! a fost careva in TURCIA? siguuuuur totzi au fost special pt eclipsa!