Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-06-09, 22:04   #76
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: SF - OZN

Fenomene paranormale exista peste tot , cercetatorii incearca sa caute viata dincolo de sistemul solar , dar nu sunt in stare sa descopere anumite mistere de pe pamant , ca si lochness monster , jersey devil .Apropo , chupacabra cica a fost descoperit

https://www.youtube.com/watch?v=wYemBLuou90
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	critter-1.jpg
Views:	118
Size:	45.4 KB
ID:	972335  
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline  
Old 18-06-09, 22:09   #77
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: SF - OZN

Din pacate acesta pare mai mult un pui mort si putrezit de cangur.
Din cate stiu acel animal mitic era de fapt un animal ce traia in paduri,era cam cat un lup sau mai mare chiar cat un urs nu stiu bine,avea blana neagra si manca oi.
__________________
Corvette Racing Fan

~~~" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."~~~
J.F. Kennedy
Dark Side is offline  
Old 18-06-09, 22:13   #78
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: SF - OZN

Quote:
Originally Posted by Dark Side View Post
Din pacate acesta pare mai mult un pui mort si putrezit de cangur.
Din cate stiu acel animal mitic era de fapt un animal ce traia in paduri,era cam cat un lup sau mai mare chiar cat un urs nu stiu bine,avea blana neagra si manca oi.
Nu prea cred ca , cangurii au colti dupa cum se vede in poza
IonutzMFF is offline  
Old 18-06-09, 22:19   #79
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: SF - OZN

Forma capului si a dintilor, foarte asemanatoare a unui lup...îti dau mare dreptate în ceea ce ai spus, eu tot nu înteleg cum nu poate sä vadä dacä chiar exista monstru ala in lac, vine juma' de armata incercuie tot lacul, si intra 5-7 mini-submarine si gata..
__________________
Hobby: Fotografiile mele
NONE is offline  
Old 18-06-09, 22:19   #80
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: SF - OZN

Oricum este chiar ciudat........ Scarboasa chestiunea aceasta....
Chiar nu arata prietenoasa cu acei colti lungi...
Totusi eu zic ca este un mutant. Insa daca chiar sunt mai multi este posibil sa fie chiar o specie noua. O combinatie intre un coiot si o hiena. Adica fuge reoede si ataca la fel de repede. Nu o sa dorm bn la noapte.
Dark Side is offline  
Old 19-06-09, 17:45   #81
BigDaddy_1112

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 307
Default Re: SF - OZN

Quote:
Originally Posted by thundermike View Post
am mai vazut pe youtube un copil verde cu ochi rosii care era asemanator, ziceau ca e extraterestru )
Sau spuneau ca e demon. Nu, copilul sufera de ,,arlequin ichtyosis”. Am atasat niste poze. Sunt foarte respingatori. Se intelege de ce lumea ii numeste astfel. Ce viata trebuie sa duca cei care supravietuiesc. In poza de familie, cred ca fetita are o forma mai usoara sau s-a rezolvat prin niste grefe de piele.

Nici eu nu cred ca ala e chupacabra. Nu prea seamana cu ce descriau cei care se intalneau cu el.
Referitor la monstrul din LochNess eu zic, parerea mea, ca e cea mai buna strategie de atras turisti naivi. E chiar absurd si penibil cand sustin ca in lacul ala exista o creatura care supravietuieste de milioane de ani. A fost un documentar pe Explorer, au demonstrat ca e imposibil sa traiasca o creatura acolo si sa nu fie prinsa...temperatura apei, monstrul trebuie sa ia aer si ar trebui sa iasa la suprafata, ar trebui sa existe o familie intreaga care sa se reproduca, ar fi agresiv, si cel mai tare argument...monstrul trebuie sa iasa la suprafata ca sa depuna oua. Au facut un experiment pe o ceata de turisti, batrani majoritatea. Aveau un bustean, un par luat dintr-un gard, in apa legat cu o sfoara pana la mal. Cand tragea de sfoara busteanul iesea la suprafata. A fost observat si i-au pus pe turisti sa deseneze ce au vazut...bineinteles toti au desenat forma capului lui Nessie. Creiereu uman asociaza, in functie de situatie ce vezi cu cea ce gandesti. Iti joaca feste.
Lacul e foarte adanc, in documentar au facut o simulare, cica trage dopul lacului si toata apa se scurge.... zici ca era Marele Canion.
Daca ar exista, nu ar putea fi prins foarte usor pentru ca exista multe pesteri imense in care s-ar putea ascunde.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	8B532115-E3C8-9978-51E12C8A3AFCC06D[1].jpg
Views:	78
Size:	29.8 KB
ID:	973635   Click image for larger version

Name:	e273fae0[1].jpg
Views:	54
Size:	18.0 KB
ID:	973636   Click image for larger version

Name:	harlequin55cz[1].jpg
Views:	74
Size:	24.2 KB
ID:	973637  

Click image for larger version

Name:	Harlequin Ichthyosis[1].jpg
Views:	72
Size:	481.0 KB
ID:	973638   Click image for larger version

Name:	harlequin[1].jpg
Views:	58
Size:	26.3 KB
ID:	973639   Click image for larger version

Name:	harlequin-fig1[1].jpg
Views:	61
Size:	74.0 KB
ID:	973640  

Click image for larger version

Name:	harley1edited8ag[1].jpg
Views:	69
Size:	47.8 KB
ID:	973641   Click image for larger version

Name:	L8a532btUlcw3cyqMfeyE1HWo1_400[1].jpg
Views:	78
Size:	54.1 KB
ID:	973642  

Last edited by BigDaddy_1112; 19-06-09 at 17:57.
BigDaddy_1112 is offline  
Old 19-06-09, 17:52   #82
raman

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 49
Default Re: SF - OZN

Imagini:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	78
Size:	20.1 KB
ID:	973580   Click image for larger version

Name:	aliena1.jpg
Views:	64
Size:	17.5 KB
ID:	973581   Click image for larger version

Name:	ancientastronauts.jpg
Views:	49
Size:	18.2 KB
ID:	973583  

Click image for larger version

Name:	baalbeck.98802.largest.stone.megalith.jpg
Views:	54
Size:	127.5 KB
ID:	973584   Click image for larger version

Name:	dogu7.jpg
Views:	45
Size:	49.7 KB
ID:	973586   Click image for larger version

Name:	dogu2.jpg
Views:	43
Size:	17.1 KB
ID:	973587  

Click image for larger version

Name:	dogu3.jpg
Views:	49
Size:	10.1 KB
ID:	973588   Click image for larger version

Name:	dogu5.jpg
Views:	36
Size:	17.3 KB
ID:	973599   Click image for larger version

Name:	dogu5a.jpg
Views:	37
Size:	46.9 KB
ID:	973600  

Click image for larger version

Name:	kiev4000bc.jpg
Views:	42
Size:	16.3 KB
ID:	973601   Click image for larger version

Name:	spaceman.jpg
Views:	36
Size:	18.3 KB
ID:	973602   Click image for larger version

Name:	wadisura2ah6.jpg
Views:	43
Size:	72.6 KB
ID:	973646  

Click image for larger version

Name:	Image1007-1202(TV89).jpg
Views:	46
Size:	55.8 KB
ID:	973647   Click image for larger version

Name:	Image1228-0324(TV73)[5].jpg
Views:	78
Size:	45.9 KB
ID:	973648  
Attached Images
 
Attached Images
File Type: gif dogo-venezuela.gif (35.0 KB, 13 views)
raman is offline  
Old 19-06-09, 20:50   #83
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: SF - OZN

In primele doua poze din psotul #82 zici ca acea chestie e Alien din filmul cu aceelasi nume,cel putin capul e identic. Iar in postul #81 acei copii sunt considerati pe buna dreptate "demoni" caci chiar arata ca atare........ egh ce scarbosenii.
L.E. > ce este acel schelet din ultima poza din postul #82 ?
Dark Side is offline  
Old 19-06-09, 23:32   #84
raman

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 49
Default Re: SF - OZN

Este un individ dintr-o specie hominidă pitică ce trăieşte în pădurile din Indonezia, nişte oameni-plante conform legendelor. Mai este o legendă că ar exista acolo şi o specie de elefanţi pitici, cît palma, fără glumă.
Mai este o imagine cu un bloc din actualul Liban, de circa 900 tone, care nu poate fi ridicat cu nici o macara de azi.
Statueta aia cu armură cu model este din Venezuela. S-au găsit mai multe. Se numesc Dogu, şi cred că sunt o specie de vizitatori din trecut.
Primul nu seamănă la cap cu alien; alien avea capul mult alungit în spate.
raman is offline  
Old 20-06-09, 21:58   #85
strada

Stage 5
 
strada's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 639
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: SF - OZN

Quote:
Originally Posted by Dark Side View Post
Iar in postul #81 acei copii sunt considerati pe buna dreptate "demoni" caci chiar arata ca atare........ egh ce scarbosenii.
?
Ai dreptate Dark Side sunt considerati "demoni" dar e absurd sa consideri acel copil un extraterestru deoarece ei sunt nici mai mult nici mai putin decat niste sarcini ce au evoluat prost,chiar ieri cand am dat proba la engleza am intrat in cabinetul de biologie (deoarece eram multi candidati) al liceului si in acel moment ma consideram intr-o morga deoarece erau zeci de cadavre de "demoni" in formol taiati pe burta cu intestinele afara,unii aveau capul mai mare decat restul corpului iti promit ca daca o sa intru la acel liceu o sa fac poze si o sa ti-le trimit sa vazi "demoni de romania".Toate cele bune.
__________________



Machete Auto modificate.DiecastTuning


Vand Pachet PSP+PS2.Pret=700lei,detalii pe pm
strada is offline  
Old 25-06-09, 15:26   #86
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Exclamation Re: SF - OZN

Daca tot s-au postat chestii scarboase pe aici m-am gandit sa vin si eu in ajutor!!!!!
Cu niste poze ce arata extraterestrul gasit in 1946 la Roswell unde (se pare ca) a avut loc celebrul accident al unei nave spatiale extraterestre.
Imaginile pot fi vazute si intr-un clip... "Alien Autopsy" care este chiar putin horror. Oricum dupa ce m-am documentat se pare ca acel clip impreuna cu imaginiile aferente sunt false. Adica ce apare acolo nu e real. Exsista cateva detalii care dovedesc asta cum ar fi modul in care persoana in costum radioactiv tine acel cutit medical ca sa taie "pielea" fiintei. De asemenea tot atunci se poate vedea ca pielea se taie asemenea unui cauciuc,nu cum se taie o piele,de exemplu de porc.
Si mai exsista cateva detalii in acel "laborator ce ori nu au ce cauta ori sunt prea moderne pentru 1946. Unii insa sustin veridicitatea acelui clip si totodata sustin exsistenta OZN-ului prelevat atunci in zona 51 sau poate in baza de la Montauk.
Eu doar va arat imitatia de extraterestru.... care este curios extrem de asemanatoare cu cum ne gandim noi ca arata o astfel de fiinta.... ce coincidenta!!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	autopsy3.jpg
Views:	40
Size:	39.6 KB
ID:	981782   Click image for larger version

Name:	roswell_aliens_army_confess_ufo.jpg
Views:	42
Size:	103.0 KB
ID:	981783  
Attached Images
File Type: gif alien6.gif (52.8 KB, 12 views)
Dark Side is offline  
Old 25-06-09, 15:30   #87
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: SF - OZN

eu totusi cred ca ceva au ei acolo la area 51.....nu degeaba este asa pazit locul acela ...pana si muncitorii care merga acolo sunt luati in autobuze cu geamuri acoperite ....deci..totusi ceva au gasit americanii
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline  
Old 25-06-09, 15:33   #88
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: SF - OZN

Sau poate dezvolta ceva. Nu te-ai intrebat de ce aproape non-stop pe cerul bazei se pot vedea in imagini-spion tot felul de baloane sau aparate de zbor.... totusi nu OZN-uri?
Eu am cateva informatii citite despre un anume tip de care am mai pomenit B. Lazar ce sustine ca a lucrat acolo si ca ei au acolo in niste hangare mari 3 OZN-uri ce el sustine ca nu sunt human made ci alien made. El sustine ca stie si cum functioneaza acele aparate de zbor si arata asta in cateva clipuri pe youtube. Daca acel om chiar a lucrat acolo si daca ce spune este adevarat,adica dezveleste informatii "Top Secret" acum este sigur mort... pe cauze necunoscute....
Dark Side is offline  
Old 25-06-09, 15:37   #89
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: SF - OZN

Quote:
Originally Posted by Dark Side View Post
Sau poate dezvolta ceva. Nu te-ai intrebat de ce aproape non-stop pe cerul bazei se pot vedea in imagini-spion tot felul de baloane sau aparate de zbor.... totusi nu OZN-uri?
Eu am cateva informatii citite despre un anume tip de care am mai pomenit B. Lazar ce sustine ca a lucrat acolo si ca ei au acolo in niste hangare mari 3 OZN-uri ce el sustine ca nu sunt human made ci alien made. El sustine ca stie si cum functioneaza acele aparate de zbor si arata asta in cateva clipuri pe youtube. Daca acel om chiar a lucrat acolo si daca ce spune este adevarat,adica dezveleste informatii "Top Secret" acum este sigur mort... pe cauze necunoscute....
am vazut si eu pe youtube ..despre b.lazar....da si despre tipul care a muncit acolo si a inceput sa dezvaluie niste chestii.....iar statul american a sters pana si cea mai mica urma acelui om ...adika ia sters trecutul insa au omis niste chestii .....omul era un cercetator care la un moment dat nu stiu ce a facut si a aparut intr-un ziar.....atat a ramas despre omul acela....decla ca pana si la spitalul unde sa nascut nu mai sunt nici o hartie care sa dovedeasca chestia asta ......la scoala ..la fel nici o urma cum ca acel om ar fi trecut pe acolo....pur si simplu i-au sters identitatea ...insa au omis ziarul acela..
RIcKO is offline  
Old 28-06-09, 05:01   #90
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: SF - OZN

Conteaza durerea sau banii ???



Inceputul invaziei Statelor Unite Americane. De fapt, magnitudinea izotopilor produsi de om a fost calculata de oamenii de studii de la Uranium Medical Research Center, in timpul calatoriilor lor in Afganistan, prin examenul unor campioni de urina si de sol. Ei au stabilit ca, cantitatea de material radioactiv artificial crescuse pana la de 2000 de ori in unele subiecte de studiu din vecinatatea zonelor bombardate. Si cum uraniul folosit in arme are un timp de injumatatire de 4,5 miliarde de ani, fortele armate USA au asigurat ca generatii de afgani sa sufere de cancer si deformatii. Aceasta cu siguranta nu este dezvoltare. De fapt, este cea mai mare crima comisa de oricine in istoria umanitatii.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	03-df1.jpg
Views:	46
Size:	13.0 KB
ID:	985159   Click image for larger version

Name:	04-df7.jpg
Views:	39
Size:	14.8 KB
ID:	985160   Click image for larger version

Name:	06-df27.jpg
Views:	38
Size:	16.9 KB
ID:	985161  

Click image for larger version

Name:	07-df25.jpg
Views:	39
Size:	13.6 KB
ID:	985162   Click image for larger version

Name:	08-STA70191.JPG
Views:	47
Size:	16.5 KB
ID:	985163   Click image for larger version

Name:	09-df42.jpg
Views:	45
Size:	13.5 KB
ID:	985164  

__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO

Last edited by DTH; 28-06-09 at 05:04.
DTH is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -