Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > NISSAN - INFINITI > Alte discutii Nissan - Infiniti

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-09, 18:45   #16
askhy

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 555
Default Re: Un site pentru posesorii de Nissan-uri modificate...

Quote:
Originally Posted by Dany.bilan628 View Post
deocamdata eram primul si unicul sustinator al acestei idei. Si era mai bine sa faceti ceva despre toate japonezele"


asa ma gandeam si eu . stai relaxat ca nu e niciun stres. omul a vrut sa vada daca subiectul prezinta interes!
explic totul clar totul este FOR FREE, lucrez cu domenii .co.cc cand vine vorba de asa ceva, se poate face si pentru japan cars nui bai, eu sunt admirator si sper ca viitor posesor de s13 si de aceea am propus idee aici
askhy is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 20:48   #17
VENOX
CITROEN Driver

Stage 5
 
VENOX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 1,903
Member of:
[Nissan]
[CITROEN]
Default Re: Un site pentru posesorii de Nissan-uri modificate...

Prieteni, eu cred ca m-ati inteles gresit. 1 la mana, nu ma ambalez, mi se parea ciudata atitudinea, pentru ca mi se pare ca prima data tre sa arati ca poti, si pe urma ai vizitatori, useri etc, faci reclama, promovare si alte alea.

2 la mana, cand am zis colaborare, m-am referit ca am domeniul, am hostingul contractat si stau degeaba pentru ca erau pentru un proiect de care eu nu am timp, deci daca faceti o treaba buna, public site-ul acolo for free... doar daca vreti sa detineti toate drepturile asupra domeniului si materialelor afisate acolo, atunci se punea problema de vanzare.

In fine, voi stiti mai bine. Asteptam atunci parerile publicului...
VENOX is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 23:04   #18
tarnafes

Stage 5
 
tarnafes's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,049
Member of:
[Nissan]
Default Re: Un site pentru posesorii de Nissan-uri modificate...

Asa e lumea atat de "acida" pe forumul asta...nu poti sa faci nici un bine ca te cearta derbedeii
tarnafes is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -