Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Zona tehnica Daewoo

Zona tehnica Daewoo Zona tehnica, secrete, tips&tricks Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-08, 09:46   #61
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Smile Re: boxe spate

Quote:
Originally Posted by D o n n View Post
sapt viit te anunt....si daca gasesti eva bun si pt mine pe spate la 100 ron....
alex daca te intereseaza eu vand boxele mele vechi, acum am sony explod pe spate de 17", cele vechi le-am folosit vreo 2-3 luni cred tot pe 17", se aud foarte bine eu am dat 150 ron tie ti le dau la 80 ron (o sa iti spun si ce marca sunt si cati wati, parca sa zic 40 pe boxa, ca nu stiu sigur, le-am bagat la loc in cutie...)

ps: am patit si eu faza cu +/- la boxele noi, am injurat cu toti sfinti, apoi mi-am dat seama ca ceva nu e in regula si am inversat firele, normal ca am avut o surpriza placuta, se auzeau intradevar foarte bine...
__________________
Golf 5
nucu_as is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 10:27   #62
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: boxe spate

bine nucu...le vad le montez si vad cum se aud si vedem ....le tii apoi o sapt pana fac de bani si gata.. decis a mi le pastrezi da? esti un scump tu
__________________
All the way up..
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 13:24   #63
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: boxe spate

Quote:
Originally Posted by D o n n View Post
bine nucu...le vad le montez si vad cum se aud si vedem ....le tii apoi o sapt pana fac de bani si gata.. decis a mi le pastrezi da? esti un scump tu
deal alex....
nucu_as is offline   Reply With Quote
Old 03-08-08, 16:16   #64
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: boxe spate

Quote:
Originally Posted by nucu_as View Post
deal alex....
s`au pus si boxele dar trebe sa fac ceva la suportul acela de e pe tabla sub luneta din spua sau burete .,....ca vibreaza rau de tot...
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 13:41   #65
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Default Re: boxe spate

nu gasesti sa il schimbi pe la dezmembrari? sau incearca sa ii scoti cu totul rama aia daewoo ca ai si acoperitoare la boxele alea...
nucu_as is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -