Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Zona tehnica Daewoo

Zona tehnica Daewoo Zona tehnica, secrete, tips&tricks Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-07, 00:03   #1
tico80

Stage 3
 
tico80's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 90
Default toba intermediara tico

Sal caut si eu o toba pt ticolino nu gasesc in Buc sau poate nu am cautat bine este modelul cu euro este mai scurta!
Un tip mi`a sugerat sa cumpar normala si sa mai tai din ia .
Ce parere aveti?
Stie cineva unde pot sa gasesc asa ceva si cam cat face?
tico80 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-07, 11:24   #2
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: toba intermediara tico

Daca stii unde este Apaca, pe Iuliu Maniu, chiar vis-a-vis de Apaca, pe partea cu Politehnica, intre statia de autobuz si "Biblioteca" (e bar), e un magazin cu piese auto daewoo, de calitate si la preturi bune. e o "cosmelie" alba, din termopane.
Mai e si un magazin, din cate am auzit, pe la pasajul Muncii parca...YBR stie mai bine.
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 24-08-07, 13:39   #3
tico80

Stage 3
 
tico80's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 90
Default Re: toba intermediara tico

ok de retinut! am plectat!
tico80 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-07, 23:31   #4
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: toba intermediara tico

Quote:
Originally Posted by tico80 View Post
Sal caut si eu o toba pt ticolino nu gasesc in Buc sau poate nu am cautat bine este modelul cu euro este mai scurta!
Un tip mi`a sugerat sa cumpar normala si sa mai tai din ia .
Ce parere aveti?
Stie cineva unde pot sa gasesc asa ceva si cam cat face?



Salut .. aceiasi problema am avut si eu si am .. chestia este ca am gasit .. in targ .... autovit ..pe randurile cu piese este unul care aduce in 1-2 ore comanda .. erea 1.280.000 si asta akuma 2 saptamani ... dar eu mam razgandit si am zis ca o mai tin pe asta pana in primavara
alt loc unde poti gasit .. Vasile parvan intre depou colentina .. si Carff ... pe dreapta pana in semafor .. la 200 m este unul reparatii tobe . am fost eu la el . la fel .. 1.200..000 cu montaj asta erea in aceiasi perioada ..
sper sa iti fie de ajutor sfaturile mele !!
Suces !
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 25-11-10, 17:34   #5
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: toba intermediara tico

Scuzati ca reinvii topicul, dar nu are rost sa creez altul daca exista asta deja.
Am si eu problema sugerata in primul post, adica toba intermediara s-a spart, iar pe la magazinele de piese auto nu se gaseste nicaieri toba pentru modelul cu euro 2. Daca stiti undeva pe internet de comandat sau cineva poate aduce, v-as fi recunoscator.
Sau daca stiti vreun magazin unde e foarte probabil sa gasesc, in Botosani, Iasi sau Suceava, e de asemenea binevenit. Multumesc!
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 20:30   #6
nt98adu

Stage 5
 
nt98adu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,820
Default Re: toba intermediara tico

www.autodaewoo.ro Ori te duci tu in Iasi pe str. Pacurari 101, ori iti trimit ei prin curierat.
nt98adu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -