Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-09-08, 15:38   #106
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

trimite la toata lista ta sa afli cat la suta te iubeste 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60% 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74% 75% 76% 77% 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 97% 98% 99% 100% ia sa vedem [bhaaaa rasp obligatoriu scz de mess l-am primit si io ]
__________________
Am editat semnatura !
Acu' e regulamentara.
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 09-09-08, 17:06   #107
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by TFK View Post
Buna, numele meu este Ionut, sunt insurat cu o fata numita Alina si avem un copil nou nascut, numit Raresh . El inseamna tot ptr. noi si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotia mea nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. Deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajuta-ne! Da-l mai departe te rugam HAIDETI SA AJUTAM, ITI IA MAI PUTIN DE 60 SECUNDE. Merita fiecare cate o sansa! E doar un copil. Ajutati-l! Cine are inima il da mai departe.
Si completarea :

vsn_in_brains:Numele meu este Sugedin Ceatarna , am 17 ani si sufar de o forma rara de penis captivus. singura mea sansa este un transplant de maduva de la un cioroi, fara transplant nu voi putea atinge 24cm lungime si 18cm grosime. Operatia costa 55.000 $ si familia mea a furat deja 32.000$ de la banca cu credit fals . In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 1 euro pentru fiecare gagica care va dori sa imi suga pu|@. ...te rog frumos, din tot sufletul da-l mai departe; poate vei avea si tu sansa sa-mi sugi pu|@ ! Hai sa nu ne zgarcim de la a da un "copy-paste" la toata lista; nu ia decat 30 de secunde da si u mai departe hai sa facem un act caritabil cine stie cate zdrente sunt pe messenger sa dea si fratele vostu o mui3!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 10-09-08, 02:04   #108
cleric72

Stage 2
 
cleric72's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 76
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

mass primit de 5 min ...
cat de tampiti/tampite pot fi unii (tin sa mentionez ca persoana respectiva are 17 ani ) daca avea 10-13 ani o mai intelegeam dar asa...
''maria potopea: ba da ii adev ku apokalipsa asta k io mor aiki de frika ( :-S :-SS''
cleric72 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 00:30   #109
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

radu: aseara s-a dus la ceruri un baiat pe nume Leo...id lui este sedryk_1994 a fost iubit de multa lume dar aseara a avut un accident grav si nu a mai scapat cu viata .....familia lui a semnat un contract cu yahoo ...si primeste 1 cent pentru fiecare mass dat mai departe .....va rog dati mai departe nu te ia decat sa dai copy si paste.... scz de mass lam primit si eu.........
Adytzu_JerrY is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 15:10   #110
turbonetta©

Stage 5
 
turbonetta©'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 868
Member of:
[AUDI]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Experimentul de ieri din Elvetia a esuat deoarece un grup de rromi a furat aprox 1,3 km de cablu din tunelul principal al centrului de testare ...
__________________
turbonetta© is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 16:37   #111
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

tot cu '' SFARSITUL LUMII '' , ideea este ca incepe lumea sa dispere :
''adita_frumoasa : Si eu acuma ce fac, MOR VIRGINA daca vine sfarsitul lumii ?? ( ''


Si inca 2 mass :

1.Experimentul de ieri din Elvetia a esuat deoarece un grup de romani a furat 1,3 kilometri din tunelul in care se aflau si cei 20 de protoni. Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost net superioara vitezei protonilor .

2. A sosit sfarsitul LUMII ??
Nu te panica ! Vino in Romania !!! Suntem cu 50 de ani in urma !!!
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 16:40   #112
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Xel'Naga View Post
tot cu '' SFARSITUL LUMII '' , ideea este ca incepe lumea sa dispere :
''adita_frumoasa : Si eu acuma ce fac, MOR VIRGINA daca vine sfarsitul lumii ?? ( ''


Si inca 2 mass :

1.Experimentul de ieri din Elvetia a esuat deoarece un grup de romani a furat 1,3 kilometri din tunelul in care se aflau si cei 20 de protoni. Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost net superioara vitezei protonilor .

2. A sosit sfarsitul LUMII ??
Nu te panica ! Vino in Romania !!! Suntem cu 50 de ani in urma !!!
mai bine in bulgaria ...sunt in urma noastra cu ceva ani ))
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 13-09-08, 08:27   #113
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Deoarece nu se mai poate cu actuala echipa guvernamentala, Tariceanu s-a gandit sa aduca 12 experti japonezi pe posturile de ministrii. > Iata cele 12 nume de ministri: > 1. Nimika Nuymoka > 2. Yaspaga Shidute > 3. Wreypostu Daybanu > 4. Undeypliku Katesparg > 5. Skimbaley Inparay > 6. Winoakuma Kosuma > 7. Furatzara Kutotu > 8. Bagabany Labayatu > 9. Totkumita Madeskurk 1 > 10.Nufurytu Furyo > 11.Latrukasa Wikushpaga > 12.Yopapnumay Kiolanu
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 13-09-08, 15:14   #114
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Deoarece nu se mai poate cu actuala echipa guvernamentala, Tariceanu s-a gandit sa aduca 12 experti japonezi pe posturile de ministrii. > Iata cele 12 nume de ministri: > 1. Nimika Nuymoka > 2. Yaspaga Shidute > 3. Wreypostu Daybanu > 4. Undeypliku Katesparg > 5. Skimbaley Inparay > 6. Winoakuma Kosuma > 7. Furatzara Kutotu > 8. Bagabany Labayatu > 9. Totkumita Madeskurk 1 > 10.Nufurytu Furyo > 11.Latrukasa Wikushpaga > 12.Yopapnumay Kiolanu

chair misto massul asta
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 00:32   #115
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Bardasu Boss: aseara s-a dus la ceruri o fata pe nume Ioana...id ei este ioana_crazy2008 a fost iubita de multa lume dar aseara a avut un accident grav si nu a mai scapat cu viata .....familia ei i a semnat un contract cu yahoo ...si primeste 1 cent pentru fiecare mass dat mai departe .....va rog dati mai departe nu te ia decat sa dai copy si paste..familieii condoleante dal mai departe dak ai inima de crestin.multumesc
Adytzu_JerrY is offline   Reply With Quote
Old 23-09-08, 04:15   #116
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Adytzu_JerrY View Post
Bardasu Boss: aseara s-a dus la ceruri o fata pe nume Ioana...id ei este ioana_crazy2008 a fost iubita de multa lume dar aseara a avut un accident grav si nu a mai scapat cu viata .....familia ei i a semnat un contract cu yahoo ...si primeste 1 cent pentru fiecare mass dat mai departe .....va rog dati mai departe nu te ia decat sa dai copy si paste..familieii condoleante dal mai departe dak ai inima de crestin.multumesc

Mda, de vre`o ora incoace numai d`astea primesc =)))
DTH is offline   Reply With Quote
Old 25-09-08, 14:12   #117
km_45

Stage 2
 
km_45's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 45
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

iar au inceput astia cu contractele semnate cu AOL si Yahoo
km_45 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-08, 18:09   #118
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Trimis de Ministerul Mediului: Stiti unde se arunca uleiul din tigaie dupa o friptura facuta acasa ? Chiar daca nu facem foarte des friptura, cand o facem, aruncam uleiul folosit in chiuveta, nu-i asa? Aceasta e una dintre cele mai mari greseli pe care le putem face. De ce o facem? Pur si simplu pentru ca nu e nimeni care sa ne explice cum se face corect. Cel mai bun lucru pe care il putem face este sa asteptam sa se raceasca si sa il punem in sticle de plastic, sau de sticla, sa punem dopuri la sticle si sa le aruncam la gunoi. UN LITRU DE ULEI FACE APROXIMATIV UN MILION DE LITRI DE APA NON POTABILA, CANTITATE SUFICIENTA PENTRU O PERSOANA PENTRU 14 ANI. Daca tu alegi sa trimiti acest email prietenilor tai, mediul iti va fi recunoscator
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-08, 18:09   #119
pyttbull

Stage 5
 
pyttbull's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,392
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Fiti atenti la asta : 1)Daca fata loveste baiatul el are dreptul sa o sarute 2) Daca baiatul saruta fata cu ochii inchisi inseamna ca o iubeste mult 3) O nelinste din partea fetei inseamna ca vrea sa ramana singura cu el 4) A scoate limba inseamna saruta`ma 5) A calca cu piciorul inseamna: Iubeste`ma 6) La o plimbare schimbarea pasului inseamna ca prietenia nu va mai dura mult 7) A musca buza dupa sarut inseamna : Gelozie A face cu ochiul inseamn: Imi placi 9) A sta cu mana in parul lui inseamna: Iubire 10) Cand se uita atent in ochii tai inseamna ca s`a indragostit .....(CEL mai frumos mass) ...chiar asa e da si u mai departe

si multe altele......trebuie sa incep sa mai dau ignore in lista
__________________
Unii considera masina ca pe un mijloc de transport insa pentru mine inseamna mult mai mult!
pyttbull is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 01:46   #120
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

deci revine frate in forta :
HELLO NUMELE MEU ESTE DIANA DI SUNT DIRECTOR IN HI5 IMI PARE SINCER RAU DE INTRERUPERE DAR S-A INCHIS SISTEMUL PENTRU MAI MULTE PROBLEME, AU FOST CLONATE MAI MULTE PROFILE,NUME SI ID-URI, CHIAR ACUM AVEM 57 DE ID CLONATE , DACA VREI SA INCHIZI CONTUL TAU IN HI5 TE ROG SA IGNORI ACEST MESAJ, SI SA NU RASPUNZI, DAR DACA VREI SA CONTINUI SI SA PASTREZI CONTUL TE ROG TRIMITE ACEST MESAJ LA TOTI PRIETENII TAI DIN LISTA TREBUIE SA TRIMITI FIVES LA TOTI PENTRU A CONFIRMA CA AI ACEST ID. aCESTA NU ESTE UN JOC. MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU COOPERARE DIRECTOR HI5 TIM BUISKI.DACA PENTRU ORICE MOTIV NU TRIMITI ACEST MESAJ CONTUL TAU VA FI INCHIS, DACA ITI VEI CREA ALT CONT PROBABIL VA TREBUIE SA PLATESTI PENTRU NOUL CONT 10 DOLARI PE LUNA.
COPIAZA ACEST MESAJ SI TRIMITEL INTR-UN ALT MESAJ NU TOT AICI. TE ROG NU DA REPLY, REPLAY FOR ALLL OR FORWARD
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -