Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-08, 23:23   #31
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

cateva de la mine PROSPETE ( chiar calde ) :

- BaFTa ALL !!! Va salut LUMEEEEEEEE !! ( asta ma saluta NON-STOP - mass de genul asta primesc SUTE )

- cine stie sa faca un psd in html ? va rog , fac ORICE !! ( CHIAR ORICE )

- parfumele de vanzare:Chanel Allure,Armani Blue Code,Blvgari Black,Estee Lauder Beyond Paradise,Armani Black Code,Azzaro Chrome,Chanel Alure Sport Home... ( si asta e unul din VANZATORI ca am vre-o 20 in LISTA )

- ahahahah cea mai tare insulta : Mama ta e atat de grasa incat unii oameni se antreneaza fugind in jurul ei.... (vai ce penali sunt UNELE persoane )

- cine merge azi la plaja??? am chef de balaceala ( asta cred ca sta pe langa un strand )
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 28-06-08, 23:35   #32
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

fii blestemat 10ani daca iubesti pe cineva si nu trimiti mass in10min de cand lai citit si daca il trimiti vei primi un mesaj de persoana iubita.... ....scz de mass sa il i-a draq pe ala care le face

Numai prostii!!!Am primit massu asta de miiiii de ori


sau massul acela"Sambata asta...tramvaiul 41 a calcat o fata in zona crangasi.....va rog sa donatzi....telefonul surorii iei diana...07******...Scz De mass...daca nu il dai mai departe Jur ca nu ai suflettt!!Blah blah blah"

Si datzimi si mie idu la vanzatoru ala de parfumuri:-"
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 18:15   #33
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

ovydyu_desteptu (6/30/2008 7:49:29 AM): roxy annie (30.06.2008 14:26:24): poncho4_love (30.06.2008 14:21:27): da mai departe altfel,o sa-ti moara toata familia in interval de un an....unu cate unu,in ordinea ab in care tii la ei(nu injurati pls.........nici io nu voiam sa il dau mai departe dar e prea ciudat) asta e pe bune deci trimite!!!!! stiu K NU crezi ....dar e adevarata. fara mishto.treaba ta!!!!! deci dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot. dala il trimiti o sa ai parte de noroc indragoste si maine o sa ai o surpriza placuta. scz l-am primit ji io... mass...scz dar nam ce face ... sssscccczzzz...d mass nu cred dar....nici nu mah risc
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 20:04   #34
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

-ma care aveti si voi o instrumentala daia fortza plspls
-pop toate fetele ma duc pa strand printesele mele vb mai tarziu
-dnd bosilor scz da nu mere sts va pop ma uit la film
-care stiii un service da telefoane
-hai nb k numai pot da oboseala
-va pop dnd ma duc sa platesc netu cu toate k merge kn pi**a da ata ete
- pop toate fetele ma duc pa strand printesele mele vb mai tarziu

Astea toate le-am primit de la 1 singur om...se stie ce am facut cu el..
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 20:35   #35
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

asta ori e SOLCANU ori e ruda cu el dar m-a disperat '' la naiba '' :

- LA NAIBA am revenit LUME
- LA NAIBA care ai un kit de ODC
- LA NAIBA care merge p afara
- LA NAIBA ma duc la nani, PA LUME
- LA NAIBA maine am un examen , urati mi bafta
- LA NAIBA ce caldura este, voua nu va e caldut
- LA NAIBA cine are ultima melodie cu GUTA
- LA NAIBA hai ca am fugit LUME dar revin sa stiti

Si uite asa LA NAIBA i-am dat ignore
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 30-06-08, 22:10   #36
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Spiridushu View Post
ovydyu_desteptu (6/30/2008 7:49:29 AM): roxy annie (30.06.2008 14:26:24): poncho4_love (30.06.2008 14:21:27): da mai departe altfel,o sa-ti moara toata familia in interval de un an....unu cate unu,in ordinea ab in care tii la ei(nu injurati pls.........nici io nu voiam sa il dau mai departe dar e prea ciudat) asta e pe bune deci trimite!!!!! stiu K NU crezi ....dar e adevarata. fara mishto.treaba ta!!!!! deci dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot. dala il trimiti o sa ai parte de noroc indragoste si maine o sa ai o surpriza placuta. scz l-am primit ji io... mass...scz dar nam ce face ... sssscccczzzz...d mass nu cred dar....nici nu mah risc
Cred ca a dat camionul a doua zi peste asta...
Adevarul e ca prostia nu are limite...si oricat am incerca sa spunem ca nimic nu ne mai mira...uite ca ne cam inselam
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-08, 00:06   #37
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Arrow Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Spiridushu View Post
ovydyu_desteptu (6/30/2008 7:49:29 AM): roxy annie (30.06.2008 14:26:24): poncho4_love (30.06.2008 14:21:27): da mai departe altfel,o sa-ti moara toata familia in interval de un an....unu cate unu,in ordinea ab in care tii la ei(nu injurati pls.........nici io nu voiam sa il dau mai departe dar e prea ciudat) asta e pe bune deci trimite!!!!! stiu K NU crezi ....dar e adevarata. fara mishto.treaba ta!!!!! deci dak nu trimiti acest mesaj tuturor din lista ta in 2 minute o sa ai ghinion peste tot. dala il trimiti o sa ai parte de noroc indragoste si maine o sa ai o surpriza placuta. scz l-am primit ji io... mass...scz dar nam ce face ... sssscccczzzz...d mass nu cred dar....nici nu mah risc

Zici ca e seria aia in care MOARTEA ii urmarea pe aia si ii omora pe rand ( in primul era cu un avion, al doilea cu un accident pe autostrada si al treilea in parcul de distractii ) FINAL DESTINATION !! ... .... chiar am uitat cum ii zicea dar a fost tare !!
Omul nostru cred ca vazuse filmul ala si s-a transpus prea mult in realitate

Last edited by Xel'Naga; 08-07-08 at 01:47.
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 01-07-08, 08:05   #38
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Da stiu.
El probabil sa gandea la un ghinon de genul : "cazi de pe un avion care se prabuseste pe un vapor care se scufunda "
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 22:52   #39
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Formeaza in telefon urmatorul cod: *100*5*2*4*1*0746501190 vei primi in
maxim o zi un bonus de fidelitate de 5$ din partea Orange. Codul nu functioneaza
decat de 2 ori intr-o luna. NU ABUZATI DE EL !!!;
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 02-07-08, 22:56   #40
JunkUp

Stock
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 7
Member of:
[DACIA]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

da da ..functioneaza )
on: am plecat ..nb all [ cel mai stresant mass ~X( ]
JunkUp is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 13:12   #41
CYBERBOB

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 111
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
eu unu am reusit sa elimin majoritatea persoanelor din lista care dau mass-uri idioate...i-am sters si le-am dat ignore.....numai ca acum nu mai pot sa dau ignore( s-a umplut lista sau nu stiu..oricum...nu mai pot
O idee buna ca sa scapati de astia care dau mass, era un program cu care te stergeai din lista respectivului...daca o sa-l gasesc prin calc o sa-l pun aici..sper sa va ajute!


Pace voua!
CYBERBOB is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 17:04   #42
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

maryan_shumahar: asteptay ca imi cade netu ba care vian zis ca va dau melodia ai jmechera
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 08-07-08, 01:55   #43
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Ceva NOU !! Mass pe HI5 !!
Am ras sa fac ATAC DE CORD !!

'' HELLO NUMELE MEU ESTE DIANA SI SUNT DIRECTOR IN HI5 IMI PARE SINCER RAU DE INTRERUPERE DAR S-A INCHIS SISTEMUL PENTRU MAI MULTE PROBLEME, AU FOST CLONATE MAI MULTE PROFILE, NUME SI ID-URI, CHIAR ACUM AVEM 57 DE ID CLONATE , DACA VREI SA INCHIZI CONTUL TAU IN HI5 TE ROG SA IGNORI ACEST MESAJ SI SA NU RASPUNZI, DAR DACA VREI SA CONTINUI SI SA PASTREZI CONTUL TE ROG TRIMITE ACEST MESAJ LA TOTI PRIETENII TAI DIN LISTA TREBUIE SA TRIMITI FIVES LA TOTI PENTRU A CONFIRMA CA AI ACEST ID. ACESTA NU ESTE UN JOC, ESTE PE BUNE ( VA JUR ) . MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU COOPERARE DIRECTOR HI5 TIM BUISKI. DACA PENTRU ORICE MOTIV NU TRIMITI ACEST MESAJ CONTUL TAU VA FI INCHIS, DACA ITI VEI CREA ALT CONT PROBABIL VA TREBUIE SA PLATESTI PENTRU NOUL CONT 10 DOLARI PE LUNA sau CHIAR 50 EURO PE LUNA .
COPIAZA ACEST MESAJ SI TRIMITEL INTR-UN ALT MESAJ NU TOT AICI. TE ROG NU DA REPLY, REPLAY FOR ALLL OR FORWARD TO ALLL din MAREA TA LISTA ( presupun ca ai prieteni aici ) . ''


un idioten care mi l-a dat mie mai departe MASS asta ce scrie in completare :

'' deci io ma supar dak mi se inchide contu pe hi5 si da asta e contul meu si intru pe el in fiekare zii si mi-am pus la poze multe poze pe care dupa ce le am pus aici le am sters din calculator si credeti-ma o sa sufar mult dak no sa m-ai am contu asta ( am multe gagici ) si confirm ka acesta este contul si id meu de HI 5. Va rog mult sa nu mi-l stergeti ca ma nenorociti !! ceau si va pup ''

Ce parere aveti FRATE !!
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 08-07-08, 09:44   #44
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!


Asta nu l-am primit
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 08-07-08, 22:37   #45
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Penal cum sa zici asa ceva
2fast4u_DK is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -