Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-05-12, 16:06   #1
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte premii

Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte premii interesante

Click image for larger version

Name:	poza.JPG
Views:	51
Size:	531.5 KB
ID:	2432021

In Men in Black 3, agentii J (Will Smith) si K (Tommy Lee Jones) revin in timp. J a vazut o multime de lucruri inexplicabile in cei 15 ani petrecuti impreuna cu oamenii in negru, dar nimic, nici macar extraterestrii, nu l-au lasat mai perplex decat partenerul lui teribil de sucit si morocanos.

Dar atunci cand viata lui K si soarta planetei sunt puse la grea incercare, Agentul J va trebui sa se intoarca in timp pentru a indrepta lucrurile. J descopera ca in univers exista secrete pe care K nu i le impartasise niciodata - secrete care se vor dezvalui treptat pe masura ce J actioneaza in echipa cu tanarul agent K (Josh Brolin) pentru a-si salva partenerul, agentia si viitorul omenirii.

Men in Black 3 - Trailer Oficial
Filmele din 4TuningTV doar pe 4Tuning.ro



Pentru a afla cum se incheie cea mai noua aventura a agentilor J si K, nu trebuie decat sa raspunzi la urmatoarea intrebarea: In cazul in care ai avea puterea sa te intorci in trecut, tu ce ai schimba la acesta?

Premiile sunt puse la dispozitie de InterComFilm si includ trei invitatii duble la filmul Men in Black 3, plus alte obiecte promotionale (parasolare, lanterne, ochelari de soare).

Castigatorii vor fi desemnati prin tragere la sorti si anuntati pe data de 28 mai, iar invitatiile sunt valabile in perioada 1-8 iunie. Concursul este destinat exclusiv utilizatorilor din Bucuresti.
__________________

Last edited by boy_wonder; 14-05-12 at 16:28.
boy_wonder is offline  
Old 14-05-12, 18:53   #2
bodo

Stage 5
 
bodo's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 647
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

In cazul in care as putea sa ma intorc in trecut as schimba mentalitatea multora si as incerca sa-mi construiesc un viitor mai bun mie si familiei mele !
bodo is offline  
Old 15-05-12, 12:14   #3
fogorosidan
 
Join Date: May 2012
Posts: 0
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Trecutul este facut sa ramana trecut, de asta se si numeste asa. Singurul lucru bun si sanatos pe care il putem face, este sa invatam din greselile noastre si ale celorlalti, poate chiar cele pe care ne-am dori sa le modificam in trecut, pentru a construi un viitor mai bun.
fogorosidan is offline  
Old 15-05-12, 23:21   #4
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Exclamation Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Daca as avea puterea de a ma intoarce in trecut probabil as spune ca nu as schimba nimic, asta pentru ca toate lucrurile prin care am trecut m-au facut sa devin persoana care sunt in prezent, m-au ajutat sa ma maturizez sa invat ceva nou din fiecare situatie care mi-a fost data. Doar ca situatia nu este asa si se intampla deseori in viata sa ranesti oameni, sa creezi probleme, sa o dai in bara din cand in cand, intr-un cuvant situatii pe care oricare dintre noi vrem sa le evitam. Reluand raspunsul la intrebare, daca as avea aceasta puterea si as putea alege dintre situatiile enumerate mai sus, as alege sa pot repara greselile facute oamenilor care nu meritatau acest lucru.
__________________

Skoda Octavia 2 - B 89 WYN
BBS VZ033 18" - H&R Springs -50mm - Debadged - TCM Turbo stage 1 - Piano black trims - US parking-lights - RNS 510 Columbus -


Activez diverse functii, stergere/citire erori cu VAG-COM pentru VW/SEAT/SKODA/AUDI


andrey2003 is offline  
Old 16-05-12, 12:34   #5
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Mi-as atentiona un prieten ca intr-o anumita seara sa nu apese pedala si sa fie foarte atent la ce ii apare in fata pe drumul spre casa
bmwm5 is offline  
Old 17-05-12, 14:54   #6
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

eu personal,as putea salva ROMANIA,distrugind un anumit personaj "cinstit si sarac" inainte de 1989.

ginditi-va cum a fost privatizata(VINDUTA) ROMANIA,
a fost data sustinatorilor FSN.

eu personal,as putea salva multe vieti pierdute in urma mineriadelor initiate de acelasi personaj "cinstit si sarac".
__________________
ariel
ariel is offline  
Old 18-05-12, 00:05   #7
sexymamma
 
Join Date: May 2012
Posts: 0
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Pagini din Jurnal se pot schimba, viata cuprinsa in el, nu. Important nu e sa schimbi ceva din trecutul tau, pentru ca oricum nu ai cum sa schimbi nimic, din pacate, important e cum traiesti ce iti e dat sa traiesti, cum parcurgi ce iti rezerva viata. Nu as mai fuma niciodata, asta da, as schimba!
sexymamma is offline  
Old 18-05-12, 09:18   #8
Cartinescu
2 Roti

 
Cartinescu's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 158
Member of:
[PEUGEOT]
[4Tuning International]
[KIA]
[2 Roti]
[Suzuki]
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Daca as avea puterea sa ma intorc in trecut, as deschide eu site-ul 4tuning inaintea voastra.
Cartinescu is offline  
Old 18-05-12, 11:31   #9
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Quote:
Originally Posted by Cartinescu View Post
Daca as avea puterea sa ma intorc in trecut, as deschide eu site-ul 4tuning inaintea voastra.
+1
Manson is offline  
Old 19-05-12, 19:45   #10
andrei_b3

Stage 2
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 44
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Daca as putea sa ma intorc in timp, mi-as face o poza la marimea penisului meu de atunci, si una de acum, si cand imi va spune cineva ca am penisul mic le voi arata pozele!
andrei_b3 is offline  
Old 22-05-12, 11:30   #11
bogdan271
 
Join Date: May 2012
Posts: 0
Exclamation Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

Daca as putea sa ma intorc in trecut as schimba tot guvernul )
bogdan271 is offline  
Old 22-05-12, 11:34   #12
b10eyw
 
b10eyw's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 0
Thumbs up Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

In cazul in care as putea sa ma intorc in trecut as schimba mentalitatea oamenilor si as incerca sa-i fac pe toti sa se inteleaga foarte bine, fara razboaie, fara granite, fara a mai avea grija zilei de maine.
b10eyw is offline  
Old 22-05-12, 11:39   #13
doug

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2
Wink Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

In cazul in care as putea sa ma intorc in trecut as schimba Romania cu Germania ca sa avem BMW in loc de Dacie!
doug is offline  
Old 22-05-12, 11:42   #14
DeJax

Stage 3
 
DeJax's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 130
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[DACIA]
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

In cazul in care as putea sa ma intorc in trecut as schimba Presedintele
DeJax is offline  
Old 22-05-12, 11:47   #15
alex_ursea

Stock
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 1
Default Re: Concurs 4Tuning: Castiga trei invitatii duble la filmul Men in Black 3 si alte pr

In cazul in care as putea sa ma intorc in trecut as schimba facultatea pe care am ales-o
alex_ursea is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -