am prins in ungaria niste numere jale rau de toot, sa scot deseara pozele de pe tel...is chiar haioase...la un bmw 525 are nr JAF 234 sau ceva de genu )))
Astept si eu idei urgente , dupa ce am citit tot forumul si am plecat cu dureri de cap ca nu am, gasit nimic . Ma cheama claudiu si habar nu am ce nr sa-mi pun . si mai sunt cateva zile . Help me ! ! ! !